Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok a lánnyal, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a lánnyal, ha teherbe esne?

Figyelt kérdés
Kétszer szexeltünk az együtt töltött 3 hónap alatt, de azt mondja el tudja képzelni, hogy gyereket neveljünk. Szerintem veszélyes, hogy ilyen nehéz és rossz dolgokon gondolkozik, annak ellenére, hogy csak 26-25 évesek vagyunk.
2017. dec. 17. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert mikor akarsz gyereket? 30-40 evesen....?
2017. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

26 évesen anyukámnak én már a második gyereke voltam és elmúltam 2 éves.

Manapság már tizenévesen szülnek a lányok, mert nekik így jó, vagy nem szeretnek védekezni.

Beszéld meg vele. Ne a gyakori züllött, elborult nepétől kérdezd, mert itt az emberek 95%-a aberrált, vagy tini, vagy csak simán idióta.

Három hónap együttlét után még nem tudod a másikról, hogy milyen ember valójában. Nem tudod, hogy kitartanál-e vele hosszútávon.

Gyereket csak akkor érdemes vallani, ha biztos vagy benne, hogy imádod őt, még akkor is, amikor utálod. Szereted minden hibáját, és türelmes vagy vele a végtelenségig.

Szép dolog a gyerek, de csak ha tudjátok biztosítani számára a megfelelő lelki és anyagi hátteret.

2017. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*vallani = vállalni
2017. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esküvőt.
2017. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem három hónap együttlét alatt, ami irtó kevés és mindössze 2x szexeltetek és már gyereken pörög... fuss mielőbb az ilyen nem normális. Egy normális nő ennyi idő után nem pörög gyerek kérdésen hiszen még nem is ismeritek egymást igazán.
2017. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2x három hónap alatt? OMG. Az első napon szexeltünk kétszer, pedig 10 évvel idősebbek voltunk mint ti… három hónap alatt meg kellett volna haladni a 100-at a szexnek.
2017. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem a 25-26 évvel van a baj, hanem a 3 hónappal!
2017. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg úgy kell csinálni, hogy ne essen teherbe!
2017. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megemeltetném vele a Barkast.
2017. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Gyereket :D
2020. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!