Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet hogy szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy szeretkezés közben, nagy pisilési ingerem van és néha fáj is?

Figyelt kérdés

Nos. Volt egy balesetem(autó) a baleset előtt nem fájt, nem volt pisilési ingerem sem. És a baleset óta kimaradt három hét, akkor nem találkoztunk nem is csináltuk, és utána amikor végre szeretkeztünk ugy éreztem hogy pisilési ingeren van, és az utóbbi alkalommal fájt is. Eléggé.

Nem tudom hogy ez mitől lehet.



Plusz még az az egy kérdésem lenne hogy az mitől lehetett hogy 3 hétig tartott a menstruációm?



2017. dec. 17. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász sokat segítene.
2017. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Orultseg123 ***** válasza:
100%

Mielott szexeltek, menj vecere.


Szerintem menj el orvoshoz. 3 hetes verzes nem normalis.

2017. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltqm hogy elötte elmegyek wcre de ugyanúgy éreztem.


Igazából most minden egybejött, szóval nem tudom mit tegyek, orvoshoz nincs időm elmenni.


Minden esetre köszönöm az eddigi válaszokat. Ha még tudtok valamit javasolni várom a további válaszokat.

2017. dec. 17. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
spriccelni akarsz nem, lehet a baleset kiváltotta belőled ezt
2017. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!