Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal tegnap este szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal tegnap este szeretkeztünk. A meg szokottnál sokkal gyorsabban mentem el. Mitől lehet? 24/F

Figyelt kérdés
Kb 30-40 percet szoktam bírni első fordulóban de most valamiért 5-10 perc alatt elmentem. Mi lehet a felbujtó ok? Mert azért engem eléggé zavar. Ilyen gyorsan még sosem sikerült egy nővel sem.

2017. dec. 18. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Zsííír
2017. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az 5 perc még, mindig 2,5-szer több, mint amit egy átlag ember bír, örülj neki!
2017. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A köztes időt töltsd a helyesírás gyakorlásával.
2017. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig a fejemet fogom, amikor a "meg szokottnál" és hasonló dolgokat nem tudnak leírni, de szexelni azt tudnak...
2017. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak siman rohadtul felvoltal izgulva es elvezted ahogy szetdugod a puncijat :D
2017. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy tul nagy jelentosege lenne.
2017. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Am meg nem mindegy...?!
2017. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 János Gilján ***** válasza:

Kérdező az nem a "szerencsén" múlik, hogy mikor meddig fogsz kitartani, hanem elsősorban rajtad. Ha nem próbálod meg irányítani az izgalmi szintedet, csak reszelsz, amíg magától be nem következik az orgazmusod, akkor persze, hogy nem fogod érezni a kontrollt.


Nem bonyi a játék, ha idő előtt nagyon magasra kerülsz, akkor vagy állj meg, vagy válts pózt, vagy megtanulhatod a férfi multiorgazmusos technikákat is. Nekem is van, hogy olyan brutál kanos vagyok, hogy a behatolás után 2 perccel már lőne is a farkam egy gólt, de ettől még olyankor is kitartok, ameddig akarok és ameddig a párom igényli.


Ajánlom a figyelmedbe ezt az interjút, amit nem rég adtam:

[link]

2017. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!