Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok, ha a szüleite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha a szüleitek, vagy a párotok szülei rátok nyitnának szex közben? Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 17:50
 1/5 Ramone ***** válasza:
100%

Egyszer volt olyan hogy a barátnőmet ujjaztam még tinikorban az ágyamon és anyám benyitott valamièrt

Úgy rántottam ki a kezem a bugyiból hogy egy mini hangrobbanást okozott a kèzfejem a levegőben de nem történt semmi anyám nem tette szóvá mi meg folytattuk miután kiment és egyszer se került elő mint téma


A szülők ott rontják el a gyerek nevelését leginkább szexuális téren hogy a gyerek cikinek érzi ezt a szülei előtt és nem mer róla beszélni, holott a szülők nem hülyék ők is ezt csinálták ennyi idősen de mégis azt sulykolják bele a gyerekek fejébe hogy ez rossz dolog

2017. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem fordítva volt ilyen, én nyitottam rá a szüleimre erre ők gyorsan magukra húzták a takarót én meg visszazártam az ajtót. Utána nem beszéltünk a dologról úgy csináltunk mintha meg se történt volna. Ha rám nyitnának szerintem ugyanez lenne.
2017. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Velem olyan volt, hogy a férj nyitott ránk.

Ami ott volt ordibálás :DDDDD

Szerintem alsó hangon olyan 120-150 decibel:DDDD

Eljöttem, de esküszöm még utcákkal lejjebb is lehetett hallani azt a zimankós ordítást.:D:D:D:D

Rágondolok, sírok:D:D:D

2017. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, meg kamaszkorunkban a mostmar anyosom, lazan behozta a meggyszoszt, hogy varjatok meg gyerekek egy kicsit, forro. En meg ott fekszek egy szal punciban hogy wtf, parom meg eppen magara rantotta a takarot, amikor leugrott rolam. A muter meg full lazan. Na mondom nem igaz, hogy nem vette eszre, illetve hogy nem varhatott volna az a rohadt meggyszosz fel orat. :D

Nem beszeltunk rola soha, de ket hetig bujkaltam elole szegyenemben

2017. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen.
2017. dec. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!