Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal nők ti hogyan reagálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők ti hogyan reagálnátok, hogy ha a férfi akivel ismerkedtek egy ideig nem tudna szeretkezni?

Figyelt kérdés

A 18-22 éves korosztály vélemény érdekelne leginkább.


Miután szóba kerülne a szex téma beismerné, hogy (enyhe) fityma szűkülete és néhány egyéb gondja is van, amikkel nemrég volt orvosnál és megkezdődött a problémái rendbehozatala, de 1,5-2 hónapig még biztosan nem tudna szexelni.


Nektek ez az ismerkedés végét jelentené, vagy hajlandóak lennétek várni. (Tegyük fel, hogy nagyon jól kijöttök és megvan a kölcsönös vonzalom is.)



2017. nov. 1. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Halandó lennék várni

Még valami kis izgalmat is éreznék benne mint mikor a karácsonyfa elött várod hogy végre ajándékot bonthass :D

2017. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

nem lennék hajlandó olyan férfira várni, aki szerint az ismerkedés megkezdése után tragédia, ha 1,5-2 hónapig nem szexelhetünk. magyarul ha nem lenne ilyen egészségügyi gondod, egyből meg akarnál b szni, ne legyenek illúzióink, nem akarsz te kedvesen udvarolgatni, meg komoly kapcsolatot, csak szexet...na az ilyen "férfiaktól" van hányingerem. :)

19/L

2017. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Te miről beszélsz?


Itt szó sincs erről, azonban ez egy olyan dolog amit nem igazán lehet sokáig titkolni, de nyílván helyzet függő is.

Mindenesetre én úgy érzem, hogy jó ezt őszintén elmondani, még akkor amikor elsőnek szóba kerül a korábbi szexuális élet, kapcsolatok...

Ebből nem tudom, hogyan jutottál a válaszodban írt következtetésre?


Egy kapcsolatban a szex előbb-utóbb jelen lesz, azt nem lehet tudni előre, hogy a másik fél mikor tervez szexuális kapcsolatot is létesíteni, nekem mindegy, mert még életemben nem szeretkeztem, de a másik fél lehet már az elején szeretne. Mindenesetre ha eltitkolnám az lenne a baj...

2017. nov. 1. 10:35
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
maradjunk annyiban, hogy aki már egy friss kapcsolat elején rögtön szexelni akar, az nem tervez komolyan...
2017. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Ezzel nem feltétlen értek egyet, legalábbis ebben a korosztályban.

Itt nem is a szexről van szó leginkább, hanem az egészségügyi gobdról, ami már önmagában hathat ijesztőnek.

Illetve arról, hogy én akkor sem igazán tudnék szeretkezni ha a partnet szeretné.


Az, hogy mennyi idő után szokott szex lenni arról fogalmam sincs, mert eddig nem volt kapcsolatom, de még csak nem is ismerkedtem, viszont most komoly szándékaim vannak egy nő irányában, aki nagyon szimpatikus.

2017. nov. 1. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben erről őt kéne megkérdezned, itt tök mindegy, ki mit ír, mindenki másképp gondolkozik. ami itt valakinek gond, az lehet, hogy neki nem, és fordítva. amúgy meg ha valóban bejössz valakinek, nem ez a dolog lesz a döntő.
2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyelve és ujja még van, nem? Egy férfi csak akkor lesz igazán impotens, ha elharapja a nyelvét, eltörik az összes ujja és már a farka sem áll fel.


2 hónap (ha tényleg annyi) meg kibírható.

2017. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy igen csak 2 hónap, max 3, függ attól is, higy végül milyen beavatkozás kell majd és, hogy mekkora rá a varólista.
2017. nov. 1. 12:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Phimosis-t elég gyorsan korrigálják. Kb. 1 hét a várakozási idő. Kb 1 hónap, amikor már lehet finoman használni.
2017. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 János Gilján ***** válasza:
68%

2-es 4-es hölgynek üzenem, hogy a feleségemmel az első éjszaka lefeküdtem, ahogy összejöttem vele, most mégis bő 11 éve együtt vagyunk. A mai napig tart a szerelem közöttünk.


Buta dolog általánosítani! ;)

2017. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!