Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélt férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt férfiak akik szexeltek metélés előtt is, mi változott a szexben metélés után?

Figyelt kérdés
Relatív fitymaszűkületem miatt gondolkoztam el a körülmetélésen, de nem tudom miként befolyásolja a fedetlenséget és dörzsölést megszokó makk a szex élvezetességét.

2017. dec. 20. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Párom azt mesélte h eleinte sokkal érzékenyebb volt.

De mivel már nem vedi a makkot "megedződött" így jóval tovább bírja a dolgot.

2017. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Kevésbé élvezetes azóta. De hát ez van, visszacsinálni már nem lehet.
2017. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Béla. A Király. ***** válasza:
62%
Én is ezt hallottam ismerőstől, hogy pl a makk kb. totál érzéketlenné vált neki, és sokkal kevésbé stimulálja akár a punci, akár az orál, mint előtte.
2017. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
első 3-4 héten jobban oda kell figyelni, utána az első hónapokban kicsit érzékenyebb ,de semmi gond nem lesz.
2017. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 János Gilján ***** válasza:
90%
Furcsa amit írtok az érzékenységgel kapcsolatban, én SEMMI különbséget sem tapasztaltam. 27 voltam, amikor le lett kapva a kupak, most 37 vagyok. A műtét után egy hét nagyon szar volt, brutál kanos foltam, fájdalmak közepette nehezen tudtam csak segíteni magamon. A szex 2 hét után ment újra.
2017. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tcsehi ***** válasza:
35%
Én csak elötte tudtam szexelni, de már a maszturbálás is érezhetöen jobb utána. ;)
2017. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akkor rosszabbul jártam. Teljes körülmetélésem volt. Maga a műtét símán kibírható, az utàna jövő 2 hèt kicsit rosszabb. Nekem sajnos pont a szex változott sokat. Érzèketlenebb lett a farkam. Az esetek 50%ában nem jutok el az élvezésig. Szerettem, ha szájjal kényeztettek, de a műtét óta nem tudott a párom így ellövetni. A szex egy baromi hosszú folyamat lett. Maga az aktus, nagyon alsó hangon 30 perc. Ha intenzíven, keményen, kicsit durvábban csinàljuk. Lassú szeretkezésnél csak abbahagyjuk egy idő utàn, mikor a párom elment. Sajnos
2018. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!