Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány körülmetélt fiút ismertek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány körülmetélt fiút ismertek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaid közül hány fiu van körülmetélve (illetve hány nincs) ?

2012. ápr. 27. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem iskolás vagyok, nincs osztálytársam.
2012. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Tudtommal Europaban csak orvosi okokbol metelnek korul embereket (ellentetben az USAval ahol mar rendszert csinaltak belole), szal ha engem kerdezel 90-99% kozott nincs korulmetelve.
2012. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg ilyen dolgokról beszéltem az osztálytársaimmal, amikor még suliba jártam...
2012. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Bár már rég nem vagyok iskolás, de kettőről tuti tudok. Az egyik én (orvosi okok), a másik a jó barátom (vallási okok). Voltunk 16-an fiúk.
2012. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
alap dolog, hogy azzal a kérdéssel nyitok, van-e fitymája valakinek. ha nincs, akkor jó lesz könyvelőnek:D
2012. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Miért érdekel?
2012. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Kevés, nagyon kevés. A körülmetéltek egy része csak nagyobb korában lesz valamilyen módon körülmetélve, rendellenesség és annak gyors és általában lelketlen, körültekintés, odafigyelés nélküli "orvoslása" során.

A gyerekeknél ez elég ritka, nekem is ritka volt, pedig több suliba is jártam a költözéseink miatt, amikor gyerek voltam. És általánosban négy suli négy külön osztályában csak én voltam körülmetélt és elég ciki is volt sajnos.

Aztán még cikibb meg már csak az volt, amikor felnőtt koromra rájöttem, hogy mennyi problémát okoz ez még azon kívül, hogy ronda lett... amikkel sajnos nem tudok mit kezdeni...

2013. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!