Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretitek, ha úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek, ha úgy nyalnak titeket, hogy nyitott lábbal térdeltek és a férfi alattatok fekszik?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam kérni a partnereimtől, mert izgat a szituáció valamint jó érzés addig nyalni, hogy a végén már nem tudják magukat tartani a nők..

20F



#nyalás #onlyheteró
2017. dec. 20. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Imádom
2017. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Mert így nem.tudom átadni magam az érzésnek mert tartani kell magam

2017. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert frusztrál a lógó kisajkam, meg mas élmény ebben a pózban, hanyatfekve jobb.
2017. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért frusztrál a lógó kisajkad?Ne csináld már.
2017. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:

3!

nehogy zavarjon,nagyon izgató,jó kényeztetni a "többi" mellett!

..

2017. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a párom jelezte egyszer, hogy kellemetlen, ahogy ebben a pózban a szájába/arcába lóg.:(( Azóta utálom ezt a pózt és cikinek érzem.
2017. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem spec nem zavar sot.. mellesleg ha kicsit nagyobb terpeszben van a no es az elotte levo falnak tamaszkodik vagy rahasal valami magasabbra (pl nekem az L alaku sarokkanapemnak van magas hattamlaja es arra a no ra tud konyokolni amig nyalom) akkor nem kell a tartassal foglalkozni..:)
2017. dec. 21. 00:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 és 6 sajnállak, de nem a kilógó kisajkaid, hanem a párod miatt. A kisajkak csodás lehetőségek a kényeztetésre... Én be szoktam kapni őket, és úgy játszom velük, szívogatom, símogatom a nyelvemmel, és olyankor a nőm egész testében remeg. A legjobb póz erre éppen az, ha fölém térdel. Sokáig tartott, amíg rátudtam venni, mert azt hitte, hogy ez túlzás és nem gusztusos, de most már magától fordul rám, minden alkalommal.
2017. dec. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezt a pózt, pontosan amiatt amiért a hármas válaszoló sem, de én annyira gyűlöltem a puncim hogy meg is műttettem :( az én párom is undinak tartotta
2017. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, mert egészen más érzés, ráadásul irányítani is könnyebb.
2018. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!