Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, titeket vonz vagy taszít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket vonz vagy taszít az, ha egy férfi hyperspermiás?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy (abnormálisan) sok ejakulátumot lő ki.


Korotokat is, légyszi!


2017. dec. 21. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ hogy hova akar élvezni.

Egyébként nem zavar

Nem a mennyiség a lényeg hanem a minősége.

Nem is tudtam h van ilyen rendelenesség.

Ki hitte volna h ezen az oldalon még tanúlni is lehet 🤗

23N

2017. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
:D
2017. dec. 21. 09:43
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Ismét egy olyan szó, ami a kérdező szerint létezik, de mindössze 2 találat van rá a googleban, ami ez a kérdés, meg egy másik gyakori-s (valszeg ugyanez a fickó) válasz.

Ugyanilyen volt a "heteros" és miután megkérdeztem hogy az mi és a kérdező jelentést adott neki, lepontoztak, mert ezután már mások is tudni vélték a nem létező fogalmat.

2017. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez egy orvosi fogalom, te gyengeelméjű. Az ellentéte a hypospermia. Ne égesd magad szerintem, jobban jársz.
2017. dec. 21. 10:09
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó, visszavonom. Ezzel a ragozással nem találtam semmit, ezért gondoltam ezt, tévesen.
2017. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ebbeb az esetben én is bocsánatot kérek az indulatosabb megnyilvánulásomért. De gondolhattad volna, hogy ez csak egy ragozott alak.
2017. dec. 21. 10:16
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Hármas, tanulj meg keresni, tele van találattal a net.


[link]

2017. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A google egyébként egyként kezeli általában a szavakat és a ragozott alakját, ha pl a "náthás"ra keresel rá, akkor tudja, hogy a szót többi formájában is szűrheti, és ki is emeli. Úgy tűnik, hogy egy ilyen szónál viszont ez már nem működik.
2017. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
mennyit jelent ez kb?? nekem is sok van..
2017. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A hivatalos definícióban az 5,5 ml-t meghaladó mennyiség szerepel. Nekem ennek a két-háromszorosa van durván.
2017. dec. 21. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!