Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ennyire beindít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire beindít, ha egy pasi parancsolgat nekem?

Figyelt kérdés

Érdekes, mert amúgy egy totál független nő vagyok, építgetem a karrierem, de ilyen téren teljesen átmegyek szubmisszívbe. Imádom, ha egy pasi dominál felettem, irányítgat, megmondja, hogy mit csináljak, ha valamit nem úgy csinálok, ahogy akarná, meg is büntethet. Persze azért bizonyos keretek között :) Bármilyen felszólító módú kijelentésre képes vagyok beindulni, komolyan, már kicsit túlzásnak érzem :D

21L



2017. dec. 21. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Normál.Szeretem az ilyen típusú partnereket.
2017. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy heteró téma, de leszbikusként mondom hogy szerintem nem gáz. Én ez az irányítós típus vagyok és találkoztam már ilyen lánnyal
2017. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szexben ez a dolgok rendje.
2017. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt, minél határozottabb, erősebb vagy a mindennapi életben, annál nagyobb az esélyed, hogy szükséged van valamire, ami ezt ellensúlyozza. Saját példámon tudom, én is olyan vagyok mint te, de kell néha amikor valaki leural. Felizgat és igénylem a megalázást, a fájdalmat. 1-2 óráig ez így megy, utána minden vissza a szokásos kerékvágásba. Így tökéletes.
2017. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Normális. Én is imádom a domináns férfiakat.
2017. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2017. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezért a kérdésért kikormollak szárazon. Helyedre!
2017. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az jo, mert akkor neked a munkahelyed tiszta elvezet lehet :D
2017. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, amugy fogd magad es fekudj be mellem az agyba de azonnal!
2017. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát-hát...

VETKŐZZZ! MOST!

2017. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!