Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Agyrém, de nagyon rá vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyrém, de nagyon rá vagyok kattanva, hogy egy lánnyal a földön szembeülve egymásnak nyomjuk a talpunkat zokni nélkül. Barátnőm nincs, hogy vegyek rá a társaságban valakit ilyenre, hogy ne nézzen hülyének?

Figyelt kérdés
láb, lábfétis, mezítláb, lány, talp, meztelen talp, összeérint

2017. dec. 22. 03:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt eddig minden barátommal csináltam. Rávenni senkit nem fogsz tudni, csak a barátnődet ha lesz.
2017. dec. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
8-9 évesen csináltam ilyent barátokkal (élvezték, hogy lány létemre mekkora lábam van). Így idősebb korban tényleg fura lenne, bár biztos vannak, akiket az ilyen indít be.
2017. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
#2 Ez izgató.
2017. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor szoktuk ha a lábméretünket hasonlítjuk össze. Lányként eléggé nagy lábméretem van, ami vicces.
2017. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hülyének fog pedig nézni!
2017. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Játszatok üvegezőst.
2017. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fura vagy vicces... de torna. Vagyis inkább nyújtás egy "edzőtárssal", baráttal, akárkivel. Egymással szemben, akár terpeszülésben vagy összezárt lábakkal. Senki nem fog arra gondolni, hogy ez valamiféle rajongás a lábakért, nekem eddig eszembe se jutott. Eddig :(
2017. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Mikor barátomnál alszom, van mikor egymásnak háttal alszunk, és olyankor egymásnak nyomjuk a talpainkat... olyan bensőséges érzés. :3
2017. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

#8-as ismerős szitu ^^

Szerintem is jó érzés.

2017. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez erősen intim, szexuális töltetű dolog szerintem, igaza van az elsőnek, párkapcsolatba való, nem társaságba vagy edzőterembe. Kivétel, ha két jógázó lány csinálja (bár nekem akkor is szexuális).
2017. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!