Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hölgyektől kérdezem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgyektől kérdezem, hogy milyen érzés amikor nyalják a puncitokat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Hat, nincsenek ra szavak annyira jo erzes. Komolyan leirhatatlan.
2017. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes hogy mennyire különbözőek a lédik.F
2017. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 fannika29 ***** válasza:
76%
Imádom.. :) főleg a vége felé már nyomom oda a fejét nehogy abbahagyja :)
2017. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem miért lett az a lány lepontozva, aki nem kedveli az orált. Ez nem dislile gomb.:D


Személy szerint én élvezem, de régen, amíg a partneremet nem tanítottam meg arra, hogy nekem hogy jó nekem is rossz volt es nem szerettem. Azóta már ügyesen csinalja és nagyon felizgulok tőle. Kis ideig szeretem engedni, de így elélvezni annyira már nem jó, mert én szex és petting közben is szeretek bújni, de leginkább orgazmus közben, ebben a pózban meg nem lehet. Tehát a partner, ha lelkes és van kedve,akkor megengedem és élvezem,de magamtól nem kérném meg rá és élelvezni sem akarok majd így. Az ujjzasást viszont minden mértékben szeretem.:D

2017. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, sokkal jobb mint kézzel csinálva, mert valahogy olyan kellemesen selymes érzés, nehéz jól körülírni, főleg mikor előtte csak izgat és mikor a csiklómat is kezelésbe veszi ott végem van. :)
2017. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

Csikis


A szopás sokkal jobban felizgat

2017. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Nem lehet szavakba önteni milyen tökéletes érzés amikor jó nyálasan nyalja a párom néha körkörös mozdulatokkal és a tengerkék szemével közben a szemembe néz.... hibátlan érzés... minden percben el tudnám viselni. Kivéve orgazmus után. Mert akkor úgy lüktet hogy hozzáérni sem lehet annyira érzékeny
2018. jan. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!