Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak. Szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak. Szeretitek ha szűz lánnyal vagytok együtt vagy inkabb a tapasztaltabbakat szeretitek? Úgy értem, hogy milyen érzés tudni azt, hogy az illető lány még szűz? Írjatok kort is légyszives.

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Azzal jó lenni, akit szeretek. :)

De, egyébként szüzességet elvenni különleges dolog, izgalmas.

2017. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb a tapasztalt! Egy szűzzel nem olyan jó!
2017. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Jajj, irtó édes dolog ez. Egyszer voltam szűz lánnyal, engem lenyűgözött, hogy irult-pirult, mint a rák, szemérmeskedett, kis félénk volt, amikor megfogta a férfiasságomat, hát még amikor elkezdte nyalogatni/szopogatni. Takargatta magát a takaró alá, de aztán gondos előjáték után levetkőztettem a gátlásait és jót szerelmeskedtünk. Van bennük valami édes gyermekiség, de ez nem azt jelenti, hogy tapasztalt nővel nem élveztem, sőt...:) Zömében egyébként tapasztalt barátnőim voltak eddig.
2017. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Sírt, annyira félt hogy szinte rosszul lett. Nem tudott ellazulni, pedig mindent megtettem. Ez volt az első.

A következő fiatalabb volt, ő már azzal kezdte, hogy a szájába vette és engem el is vitt. Utána jött ő, már nedves volt mire betettem neki, gyorsan le is zajlott.

2017. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

szeretem a szűz lányokat tanítani, bevezetni a csodába!

Mint a fentebbi válaszoló.


40/F, Budapest

2017. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ramone ***** válasza:
62%

Mèg nem voltam szűz lánnyal de nem gondolom azt hogy ez kiváltság... Ez igazából csak egy állapot ami annyit tesz hogy óvatosnak kell lenni az elején mert nagyobb az esély arra hogy fájdalmat okozzunk az aktus során a lánynak

Jó dolog ha rám gondol a nő mint első számú partner de nem fogok magán szorgalomból szűz nőkre vadászni

2017. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Szeretem tapasztalatban részesíteni a szűz lányokat,volt is párhoz szerencsém már.Ha nyitott,igényli,kívánja akkor pár alkalomtól nem kell több és a két fél úgy összeszokik hogy mindkettőnek megfelelő és maximális szexuális kielégülése lesz.Persze ehhez egy megfelelő,dolgát tudó férfi kell.

28f

2017. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
így a 40 felé közeledve már nem nagyon kérdés, mivel nem sok szűz nővel fogok találkozni, de amúgy szeretem
2017. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos még nem volt szerencsém szűz lányhoz, de kipróbálnám a szituációt...

40/F.

2017. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
40+ -os pasiként csatlakozom szinte minden előttem szólóhoz. De leginkább a #3-as leírása hasonlít az én véleményemhez. Bármikor újra vállalnám ezt a megtiszteltetést :-)
2017. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!