Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem csúnya a puncim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem csúnya a puncim, kipattog ha borotválom (inkább akkor pattog ki amikor nő vissza) mit csináljak?

Figyelt kérdés

nem szeretem alapjában sem a testem, és a puncimat meg még csúnának is gondolom. A szőrtelenítéssel kapcsolatban, nem gyantáztatok, mert szégyenlős vagyok:(

Kb ezért is vagyok szűz

A kérdésem igazából annyi lenne, hogy mit csináljak, hogy ne pattogjon ki a puncim? És attól még, hogy csúnya, lefeküdhetek valakivel? Fiúk nektek mi a véleményetek?

L



2017. dec. 22. 17:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha szimplán csak elfogadnád magad, így ahogyan vagy. Mármint ez tudom, hogy nem ilyen egyszerű, mint ahogyan az ember leírja, de tényleg ez a legjobb megoldás. Nem hinném, hogy bármely fiút/férfit is érdekelne, az, hogy konkrétan hogyan néz ki a puncid, hogy mekkorák az ajkaid, milyen színűek stb., mert ha valaki már eljut odáig, hogy látja, akkor szerintem nagyon nem ez fog járni a fejében. Ami pedig a szőrt illeti, én meglepődve tapasztaltam (bár még én is szűz vagyok), hogy azért vannak pasi jócskán, akiket nem zavar a szőr, csak ne legyen ápolatlan, igénytelen. Én sem szőrtelenítem a puncimat, szimplán csak rövidre vágom a szőrt, mert mással katasztrófa...Borzasztó érzékeny a bőröm, az epilátort és a gyantát meg sem merném ott próbálni mert még a lábam sem bírja...undorítóan néz ki tőle a bőröm, vörös és gennyes, kisebesedik, ami ráadásul fáj is. Borotával már próbálkoztam intim területen, de ugyanez történt, kipirosodott és kipattogott, fájt, csúnya volt és hiába minden trükk, minden csodaszer (új jó minőségű borotva, borotvazselé, fertőtlenítő és bőrnyugtató kenceficék, alapos higiénia). Úgyhogy én inkább nem nyúlok hozzá, hanem hagyom úgy ahogyan van és sokkal szebb, ápoltabb, mint sebesen.
2017. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer leborotváltam, csúnyán nézett ki, amit a barátom volt is szíves közölni velem, nem mintha én nem láttam volna. Azóta nem borotválom, csak ollóval kicsit levágok néha belőle, hogy csak egy kicsit legyen dzsungel, ne nagyon, és mindenki elégedett
2017. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mivel és hogy borotválod. Érzékeny a böröd, ki fog pattogni. A lényeg a fertötlenitésben rejlik borotva elött és után, plusz a radirozás. De igy is ki fog pattogni, csak nem annyira.
2017. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

NIncs csúnya phuntzee, csak alacsony önértékelés ;)


F

2017. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Csúnya punci nincs. Ne borotváld, vannak jó szőrtelenítő krémek. Vagy próbáld meg villanyborotvával lenyírni, borotválni.
2018. nov. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
V csak szoknia kell a bőrödnek. Nekem is ilyen volt, de aztán elmúlt teljesen.
2018. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Növekedéssel egyirányban borotvald és van már különféle bőrkímélő szerek ill borotva is pl hab vagy borotválás utáni test ápoló. De emiatt ne legyel gátlások ha szeret v ki az így is imádni fog téged, akar ilyen a puncid akar nem.
2018. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A penna szőrösen a legszebb!
2018. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!