Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg van olyan akinek az a fétise, hogy olyan pasival legyen viszonya akinek van felesége/barátnője?

Figyelt kérdés

Nem ítélek el senkit és kérem senki ne is tegye. Egyszerűen szeretném tudni, hogy vannak-e ilyen nők. Ez ugyanis egy óriási tabu minden nőnél akivel beszélek. Mégis egyre többször hallom/olvasom, hogy vannak nők akiket kifejezetten ez izgat.


Mi az igazság, tényleg léteznek ilyenek? Milyen gyakori? Olyan van akit ez izgat, de erkölcsi okok miatt sosem éli meg?


2017. dec. 23. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki fél tőle, hogy privátcunamit kap ha elismeri, írhat magánban is.
2017. dec. 23. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én ismerek ilyen lányokat. Izgalmas, hogy titkolózni kell, nem szabad lebukni, csomó adrenalin.

Engem is izgatna, de nem bírná a lelkiismeretem.

19L

2017. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez jó téma! Konkrétan én is nős vagyok, de valóban riasztja ez a nőket, ha megtudják-igaz nem is soknak kellenék. Pedig valójában nem tudják, mi is állhat a háttérben. Lehet, hogy maga a kapcsolat működik, de a szexben van némi hiány.
2017. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Engem ez nagyon izgat, lehet lepontozni!

20L

2017. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem fétis, hanem a rivalizálásnak egy torz változata.
2017. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen barátnőm élvezte, hogy titokban félre mehet...40F
2017. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!