Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális lánynak tartom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lánynak tartom magam, miért kezd ki velem olyan pasi akinek baratnője van, esetleg felesége?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,barna,alacsony ''csinos csaj''.Nem öltözöm kihivoan,néha,de akkor is diszkréten festem ki magam.Meggondolom kivel,hogyan és mit beszélek.Már 1 éve nincs barátom az egyetem miadt,de azota kikezdett velem 2 pasi akinek barátnője van,és egy 2 gyerekes apa,meg az exem aki most nösült meg.én kapcsolatot akartam egy sráctól,aki kijelentette,hogy csak szexkapcsolatot akar töllem. mi van az emberekkel,vagy csak én kapom igy ki?nem tudom mit hiázok.

#mi a hibám
2015. szept. 1. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Isten hozott, egy tébolyult világban. 22/F :/
2015. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan így vannak ezzel. Örülök, hogy nem mész bele ilyen dolgokba.

F

2015. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Scav ***** válasza:

Mert sok férfi ilyen. Kellene a megszokott barátnő mellé egy kis újdonság. Akinek meg szexkapcsolat kell, az úgy gondolja, hogy nem kell a barátnő és a vele járó nyűg, elég neki a szex, mert mégis csak jobb igazival, mint a monitor előtt tutujgatni a bohócot.

Ilyenek a férfiak... :D Welcome to the real world.

2015. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,lesz jobb valamikor vajon?
2015. szept. 1. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
őszintén? nem hiszem. :-/
2015. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyetemista vagy, éld ki az életed aztán jöhet a család! Ne csak tanulj!
2015. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!