Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondanátok technikákat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok technikákat, amivel el tudom érni a hüvelyi orgazmust, vagy legalább jó érzés lesz?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve nem vagyok már szűz, mégsem tudtam soha elmenni szeretkezés közben. A csiklói orgazmus sikerül mindig, de ez csak "lelkileg" kellemes érzés, fizikailag sajnos nem. Lehet ezen segíteni?

19L


2017. dec. 23. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Maszturbáció során sem tudsz hüvelyi úton elélvezni?
2017. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok így sem sajnos.
2017. dec. 23. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem lovaglóban a legkönnyebb, szoríts rá rendesen és próbálgasd a mozgást, hogy a legjobb érzés.
2017. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"A csiklói orgazmus sikerül mindig, de ez csak "lelkileg" kellemes érzés" Akkor az nem orgazmus. Csak ráfogod valamire (magadnak?).
2017. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem csikló orgazmusod van olyankor,mert az is kielégítő kellene,hogy legyen fizikailag is.

Nekem is csak az van és akkorákat élvezek,mint a ház.Nincs szükségem hüvelyi úton elért orgazmusra.

2017. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreérthető voltam visszaolvasva. A csiklói valóban mindig sikerül, de az "ez" alatt a hüvelyi együttlétet értem. Tehát a szex lelkileg kellemes, de fizikailag nem érzek semmit.
2017. dec. 23. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos,csupán a nők 30%-a képes a hüvelyi úton elért orgazmusra.

Persze,ez nem azt jelenti,hogy soha sem fog sikerülni,de fő,hogy egyáltalán tudsz magadnak orgazmust okozni.

2017. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Behatolás közben segíts rá magadnak, kézzel. Ne aggódj, a fiúkat ez leginkább izgatja. Van, akinek sikerül így "átszoknia" a hüvelyi orgazmusra, nem mindenkinek. De mindenkinek sikerül elélveznie a behatolás alatt, ami mindkét félnek előnyos, lelkileg is.
2017. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!