Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kimaradok valamiből ha egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradok valamiből ha egész életemben egyetlen egy nővel szexelek?

Figyelt kérdés

Férfi, női vélemény is érdekel.

Légyszi korral és nemmel

25f



2017. dec. 24. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen, kimaradsz az összes többi nőből :-)

Ha neked jó és nincs hiányérzeted, akkor jó így. Ha kicsit is hiányzik, hogy többet tapasztalj, akkor érdemes. Nehogy egész életedben fúrjon a vágy.

2017. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen.Kevesebb eséllyel kapsz el nemi betegségeket.
2017. dec. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy előző is mondja a tőbbi nőröl

De ha elsőre megtalálnám az igazit engem nem is érdekelne a többi

Ezt persze neked kell tudnod hogy elég jó e neked az az egy nő,ha igen kár ezen gondolkodni

2017. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
jó unalmas, életed lesz.
2017. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Ez nagyon gaz, legalabb néhány prostit látogass meg titokban.
2017. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Emberfüggő, de én pl.nem tudnám elképzelni,hogy életem végéig csak egy pasival szexeljek és előtte sem lett volna semmi. Még csak egy pasival voltam.

20L

2017. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Az első partneremmel járok most is. Igazából engem abszolút nem is érdekel milyen mással lefeküdni (mondjuk én nő vagyok és szerelmes,lehet ez "vakít") viszont minden ember más. Igazából nálunk meg van beszélve,hogyha ő mással is lenni akar 1 estét akkor azt tegye titokban és senkinek nem fáj.
2017. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Igen, kimaradsz.

Kell egy nő, akivel passzoltok, jó a közös élet, gyereket tudtok nevelni. A többi nő pedig arra kell, hogy a szex minden oldalát átéld. 31 F

2017. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Semmiből sem maradsz ki.

Ha szereted, ő is szeret, és minden kalappol köztetek, akkor miből maradnál ki?

Mindenkinek más az értékrendje. És a tiéd közelít inkább a normális, helyes irányba.

Manapság mindenki mindnekivel toszni akar. Ritkaság és becsülendő, ha Te el tudod képzelni az életed egyetlen nő mellett.

34/N

2017. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi válaszolóval értek egyet. Egyebkent nekem erről egy konkrét véleményem van nőként:

Bejön valaki es szexelnek vele, szexelek vele, de mas is tetszik, ot is kipróbálnám es vele is szexelnek majd így a következővel. Ezzel mit erek el? A legtobb helyes pasival úgysem fekudhetem le, valahol csak kell egy határ, de mi lesz az a határ?? Na az én ilyen határon a szerelmem. :) ot valasztottam ferjkent es nekem is o volt az első. Persze kíváncsiság lehet benned, de mindig kíváncsi leszel a jó nőkre, hiába szexelsz eggyel, ha ott a következő...:D Remélem érted mire gondolok.:)

2017. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!