Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nagyon de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nagyon de nagyon kívánom a szexet de az önkielégítést nem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy olyan férfiba aki azt se tudja, hogy létezem. Nem mondtam meg neki, de én nagyon kívánom őt, ezért van az, hogy nem akarok önkielégítést végezni? Így már nem bírom sokáig szerintem. állandóan be vagyok indulva még ha csak rá is gondolok.

2017. dec. 24. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele nekem is volt egy csaj akiért nagyon odavoltam megtörtént és ez az egész szertefoszlott
2017. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak olyan plátói szerelem,esetleg maszti közben gondolj rá.:)
2017. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg vele,de mintha véletlenül történne.Keresd az alkalmat,tudd meg,hogy hová jár.vagy ha meglátod kövesd,mert biztosan befog menni egy üzletbe vásárolni és ejts le valamit mellette,úgy ,hogy észre is vegye és hagyd,hogy ö vissza is adja.Köszönd meg és hívd meg,pl: egy kávéra mert ilyen becsületes.Ez után csak rajtad múlik minden,hogyan kezdeményezel,milyen a dumcsid.Fantáziádon és a beszélő képességeiden múlik minden.

Én már sok pasival ismerkedtem hasonló módszerrel

Én imádom az ilyen spontán ismerkedést,és bejött még nős pasinál is.

2017. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Addig szép a szerelem amíg plátói! Utána már jó is!
2017. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom javasolni magamat kielégítésre.
2017. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Normális, hogy nagyon de nagyon kívánom a kakaót de a tejet nem?
2017. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Melyik a jobb válasz...?

1-2 évig olyan állom világban élni hogy mi lesz később és igent vagy nemet mond e majd nekünk. Egyedül vagy nincs senkid x hónapja vársz ra de mire a ..... semmi. ::(( ez nem jó így be láthatod. ::((


Vagy inkább megkérdezed öt hogy mit érez irantad és neki is vannak e olyan erzesei mint neked.

Szerintem a második, tudod miért?

Sokkal jobb tudni mi van és lesz mint azon agyalni hosszú hónapokon keresztül hogy akar engem vagy nem, vajon kit érez és gondol, akar engem????

Az élet mulandó nagyon el röppen, szerintem mond el neki mit érzel és gondolsz róla ott bent. ::))

Ez a megoldás jobb. Szt..

2017. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális, hogy kívánod. De az nem, hogy csak álmodozól róla. Ismerkedj meg vele, ahogy korábban is írták!

Boldog Karácsonyt!

2017. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha megmondod neki ,hogy akarsz vele egy menetet és ha visszautasítana akkor az a férfi vagy foglalt vagy baj van vele :D , azért nem kívánod a masztit ,mert "szerelmes" vagy bele ....
2017. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!