Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy jó csók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó csók?

Figyelt kérdés

Ha valaki már nem dugja le a nyelvét a másik torkán, ő már jól csókol?

Honnan tudjuk, hogy egy csók jó?

Honnan tudjuk, hogy valaki jól csókol-e? Ez miből derül ki?



2017. dec. 24. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Megmutatom ha lány vagy.
2017. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az most lényegtelen, hogy lány vagy fiú vagyok. A kérdés még mindig aktuális. :)
2017. dec. 24. 16:28
 3/13 Ramone ***** válasza:
100%
Onnan tudod hogy jó a csók amikor sehol sem érzed azt hogy kínos vagy kellemetlen lenne lelkileg és testileg hanem behunyod a szemed és élvezed a pillanatot..
2017. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy közben nem gondolsz semmi másra, csak arra, hogy ne érjen végét à pillanat
2017. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Izgató

De csak ha jól csinálja.

23N

2017. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha felizgulok akkor máj jó
2017. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Honnan tudod, hogy jól csinálja? Mit értesz ez alatt, hogy "jól csinálja"?
2017. dec. 24. 16:39
 8/13 anonim ***** válasza:

4. Vagyok.

Ha egyszer kapsz egy jóvenes csókot, onnantól tudni fogod te is ;)

2017. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*jó

(Bocsi, helyesírás javító)

2017. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam férfiként, hogy először lágy puszikat adok az ajkaira, esetleg a nyelvemet gyengéden végigsimítom a felső vagy alsó ajkán, ahogy épp kijön, majd lágyan átengedem a szájába, s miközben mozognak az ajkaink, finoman masszírozom a lány nyelvét az enyémmel. Nem lehet ezt így leírni, az a lényeg, hogy nem nyalok le manduláig, hanem érzékien, de szenvedélyesen csinálom. A fejünket úgy fordítjuk, ahogy éppen jól esik. Mindig csukott szemmel csókolok, s meg szoktam fogni néha a lány tarkójánál/fejénél hátul. De olyan is volt már, hogy az állát támasztottam alá két ujjammal, mintegy megemelve azt, hogy csókra hívhassam az ajkait. Ha már régebb óta együtt vagyunk, akkor mehetnek apróbb játékok, harapdálások. Személyes kedvencem, amikor kiöltöm a nyelvemet kulturált módon és megkérem a lányt, hogy kapja be azt, nyalja körbe, szívogassa-szopogassa. :D
2017. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!