Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el, hogy kezdemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Holnap fogok találkozni azzal a személlyel akihez nagyon vonzódom,ő 28 én 18 (a korkulombseg nem zavar es abszolute nem erdekel kerlek ne ezzel foglalkozzatok) es valahogy fel akarom kelteni az erdeklodeset irantam,de nem tudom h ezt hogyan lehetne megtenni. Hallottam olyat is,hogy harapjam a szam,ferfiak szerintetek ez szexi? Vagy mit kellene csinaljak,hogy kezdemenyezzen?

2017. dec. 22. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj sokat, légy kedves és érdeklődő. :-) N
2017. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kellenek semmiféle trükkök! Ahogyan #1 írja, mutasd bátran, hogy érdekel, hogy szívesen vagy vele. A kacérkodás, magad illegetése gyakran ellentétes hatást kelt, taszító.

Kivéve, ha csak szexet akarsz tóle, mert akkor ne legyen rajtad melltartó, és a harmadik gombig nyitott blúzodban gyakran hajolj előre. ;)

2017. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég csak szolidan mosolyognod, kedvesnek lenned. A legjobb ha ez természetesen jön, mert a megjátszott gesztusok könnyen kiszúrhatóak. Egy kis zavartság, hajsimítás ha természetesen jön az jel, hogy tényleg hatással vagyunk a lányra. A finom kacérkodás már azt jelzi, hogy tapasztalt a nő, tudja mit akar. 18 éves csajtól szerintem ez még illúzió romboló.


Szájharapdálás? Ha nem veszem le, hogy megjátszott, akkor azt gondolom hogy szegény csaj teljesen feszült, a végén még összeesik.

Ha közben nem látok más zavarra utaló jeleket (kis arcpír vagy fülvörösödés vagy szaporább lélegzet és hasonlók) akkor meg azt gondolom, hogy na ez most nagyon ravaszul megjátssza hogy mekkora hatással vagyok rá. Tutira arra hajt, hogy behülyítsen, utána meg sokat költsek rá.

2017. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom és ha van rá lehetőség így is szoktam, hogy akár szex kapcsolat akár randi mondom a lánynak hogy próbáljon nmeg ne extra jó benyomást kelteni legyen önmaga és akkor minden sínen lesz és sokat beszélni ki mit szeret mit nem derüljön ki minél hamarabb hogy nem szereti a napfényt de te igen stb...
2017. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!