Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy csajjal, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csajjal, de állítása szerint egy pasijánál sem élvezett még el. Mit tegyek hogy orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés

Még nem szexeltünk,de ezt elmondta,hogy még sosem tudott elélvezni az előző 3 pasijánál.

Mit tegyek az ágyban hogy nálam már elélvezzen?


2017. dec. 24. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi és csikló izgatás kombinálva türelemmel, figyelemmel
2017. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
60%

beszélgess el vele,arról,hogy mire vágyik,mi izgatja,mitől elégülne ki

légy türelmes

..

2017. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ramone ***** válasza:
17%
Küld át hozzám
2017. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Behatolás előtt sokáig nyalogasd a punciját.

Az a legjobb ha a szádtól megy el aztán még mindig behatolhatsz.

2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert nincs hüvelyi orgazmusa, és mivel a szexuális kulturája elég sekélyes lehet, nem tudja, hogy csikló izgatástól lenne. Jól ki kell nyalni és kész.
2017. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amitől én pillanatok alatt elélvezek nulláról az az, ha a barátom ujjaz vagy bennem van, és közben magamnak izgatom a csiklómat. Próbáljátok ki így, és közben nagyon figyelj hogy nyúl magához és legközelebb úgy csináld neki.
2017. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!