Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire visszataszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire visszataszító, ha szeretnék egy "csajt" (férfi kizárva) orálisan kielégíteni, és aztán az arcomra, számba élvezzen?

Figyelt kérdés

Pontosabban az érdekelne, más is van így ezzel?

Ne gyertek azzal, hogy meleg vagyok, egyáltalán nem vonzódom féfiakhoz, de a kukis nénik nagyon bejönnek. Van feleségem, gyerekem de titkon vágyom rá.

30 éves férfi vagyok.



#orális #shemale #arcra szájba élvezés
2017. dec. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mivan?
2017. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Engem is vonz a dolog. Pedig elég nagy puncivadász vagyok.
2017. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Egy shemale tetszene? Ők túlajdonképpen férfiak. Azokat a transzszexuálisokat hívják így, akik nem végeztetik el a nemiszerv-átalakító műtétet, de minden másban nőiessé formálják testüket.

[link]

2017. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan erről van szó!
2017. dec. 25. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ilyesmi van csak nem transzival.

Imádom ha egy nő az arcomba élvez,a számba dogja a punciát,izgat ha "megnyalat",vagy a puncit a számra veri.

De ez már bi kategória szerintem,amire te vágysz

2017. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!