Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal nincsen orgazmuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nincsen orgazmusom, lehet azért mert még nem vagyok elég gyakorlott?

Figyelt kérdés

Még csak 4-szer szexeltünk, vele vesztettem el a szüzességem. Előtte önkielégítéssel már el tudtam menni, azt hittem majd szexxel is menni fog, de még nem sikerült. Azt hiszem az a gond, hogy amikor már majdnem elmegyek a barátom lassít vagy pont akkor váltunk pózt, gondolom azért, mert nem akar túl hamar elmenni. Szólni még nem mertem neki, hogy olyankor ne hagyja abba :D de lehet ez lenne a megoldás.. Szerintetek?


19/l, 22/f


2017. dec. 25. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyissad ki a kicsi szádat és beszélj.

Részben az ő hibája is, hogy nincs orgazmusod.

De ha nem szólsz róla, nem is fog megoldódni a dolog.

Elég nagy tuskó lehet, ha még nem vette észre a dolgot.

2017. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorolni nyilván kell még :)

Én pl szex közben is igénylem az izgatást pluszba, csak úgy nem fogok sose elmenni, hogy dugnak közben. Beszélj róla neki, mi hoz téged lázba, sokat fog dobni az együttlétek minőségén is! Fordítva te is érdeklődj!

2017. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tapasztaltabb pasival kellett volna először ágyba bújnod és akkor nem lennének ilyen problémáid. Van azért egy ötletem, ami szerintem sokat segíthetne. Ha érdekel, küld privátot.
2017. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy kicsi és vékony a barátod mérete, ezt nem bántásként mondom, ez alap probléma akinek kicsi van. Lehet jobban tágulsz és akkor nincs meg a kellő kontakt.
2017. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Két béna sz..! Mi lenne ha legalább az egyikőtök tapasztalt lenne? Akkor nem szerencsétlenkednétek!
2017. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Mond neki nyugodtan hogy abba ne hagyja! Az az egyik legjobb dolog amit hallhat egy férfi szex közben. Amikor tudom hogy jó neki én mindig odanyomom a fülemet a szájához, és ahogy belenyög vagy hallom ahogyan elmegy ANYÁM!!
2017. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hű mennyire rosszindulatúak vagytok néhányan. :D De aki értelmes választ adott annak köszi! Nem tapasztalatlan a barátom, azért tudja hogy mit hogy, és nem mondhatom, hogy nem próbálkozik, multkor is majdnem 3 óráig tartott egy menet. Nagyon jó volt nekem is, annak ellenére hogy nem mentem el. Csak kíváncsi voltam, hogy más is van e ilyen helyzetben, és ha igen mikor változott a szitu. Lehet kicsit feszült vagyok, őszintén szólva akkor csináltuk először rendes fényben és kicsit szégyenlős voltam. Lehet ha jobban elengedem magam következő alkalommal, akkor jobb lesz.
2017. dec. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!