Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elmenni a lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elmenni a lány?

Figyelt kérdés
Azért, mert nem elég gyakorlott, és kevés tapasztalata van a szexben? Vagy azért, mert nem szokott masztizni se? Esetleg valami teljesen más oka van?

2017. dec. 25. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert még meg sem jött.
2017. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyalod akkor sem ?

Volt már barátja előtted ? Vele el tudott menni ?

Mennyi ideje vagytok együtt ?


Ezeket nem ártana tudni.

Neked előző partnereidnél volt ilyen problémád, mert akkor lehet, hogy te csinálsz valakit rosszul.

2017. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából én vagyok a lány, csak nem akartam "lány szemszögből" írni a kérdést. :D

A válaszok:

Nem.

Nem volt soha senkim. Nem vele veszítettem el, hanem egy másik fiúval, de nála se sikerült.

Nem vagyunk együtt. :( Párszor lefeküdtünk, amúgy barátok vagyunk... azt hiszem. De én szeretem.


Fogalmam sincs, hogy az ő előző barátnőinek voltak-e ilyen problémái.

2017. dec. 25. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván való hogy azért mert nem tudod elvinni, ebből kifolyólag te vagy az eki nem elég gyakorlott.
2017. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A fiú gyakorlott, én, mint lány vagyok a tapasztalatlan.
2017. dec. 25. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Na így már másképpen jön át a kérdés :)

Pontos választ így nem tudok adni, de köze lehet ahhoz,hogy nem a párod és valószínűleg elengedni sem tudod magad teljesen.

Ilyenkor azt az "egyszerű" tanácsot szokták mondogatni, hogy próbáld meg elengedni magad és csak élvezd az egészet.


Az írásodból azt veszem ki, hogy ő nem tudja hogy te hogyan érzel iránta valójában és tartasz tőle, hogy ez neki csak sima szex semmi több.

Tévedek ?

2017. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Béla. A Király. ***** válasza:
Mert bezártad az ajtót.
2017. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy szeretem. Nem egyszer mondtam már neki. Meg úgy volt, hogy lesz köztünk valami, csak aztán mégse... Hosszú, de tudja, hogy hogy érzek iránta.
2017. dec. 25. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ennek ellenére sem akar kapcsolatot csak hiteget, de a szex az rendszeres akkor azt kell mondjam csak kihasznál téged. Ezt pedig nehéz lesz majd beismerni önmagadnak :(
2017. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Többször kell próbálkozni. Ha nem sikerül majd legközelebb fog. Újra és újra csinálni.Meglátod majd bele jössz.

Van,hogy nekem sem sikerül elmennem pl. ha idegesebb vagyok stb. Nem megy nem kell erőltetni.Nem szégyen. Majd ráérzel,segít benne a párod.Meg kell vele őszintén beszélni, hidd el meg fog érteni.

2017. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!