Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én akarok sokat, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok sokat, vagy a barátnőm prűd?

Figyelt kérdés
Sokszor vágynék arra, hogy amikor egyedül vagyunk itthon, akkor kicsit meztelenkedjünk egymás előtt, vagy meztelenül aludjunk, de ő nem akar, mert nem érzi magát biztonságba, fázik. 25 fokban is... Én várok sokat, vagy ő a prűd? 3 éve vagyunk együtt és nagyon hiányolok már egy kis intimitást, hogy ne úgy viselkedjünk mint a testvérek..
2017. dec. 26. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki szeret ruha nélkül mutatkozni a másik előtt,ezt el kell fogadnod.Ha szex van akkor úgyis meztelenül vagytok.Elég az.
2017. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

elég prűd, én egyedül is meztelenül alszom. kényelmetlen ruhába.

25/N

2017. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Inkább betegek vagytok mindketten. Össze sem illetek, nincs köztetek intimitás... akkor mi a fenéért vagytok együtt ráadásul 3 éve?!
2017. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha elmondta,hogy úgy fázik akkor miért lenne prűd? Mert fázik?! Egyébként ha van szeretkezés akkor szerintem semmi gond ezzel. Ez nem intimitás csak pucérkodás.
2017. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A párja előtt nem szeret meztelenkedni? Nekem ez fura. Egyébként a szexet se visszuk tulzasba.
2017. dec. 26. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem prűdség,csak annyit mondok neked hogy könnyel fel lehet fázni bugyi nélkül,főleg ha szőrtelenítve van.Én is mindig bugyiban alszom,mert melegít,és ott vannak egyéb olyan dolgok is amivel a fiúk nem szembesülnek,könnyebb egy bugyit lecserélni,mint állandóan az ágyneműt.
2017. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelli magát, neked nem elég a szex... Tényleg, miért vagytok együtt már három éve?
2017. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjemet abszolút nem mondanám prűdnek, nagyon nem, mivel amúgy mindenben benne van, de ő sem szokott pucérkodni. Természetesen nem szégyellős előttem, tehát simán megfürdik előttem, átöltözik előttem, vagy van meztelenül pl. együttlét után, de soha nem alszik úgy, vagy nem tartózkodik itthon úgy. Ő nem szeret úgy lenni. De ettől még nem prűd.

Én többet meztelenkednék és sokszor nem értettem, hogy most miért nem lehet egy kicsit meztelenkedni, de a hosszú évek alatt elfogadtam, hogy ő nem szeret úgy lenni.

A szex meg ha nem jó, vagy megbeszélitek, vagy keresel magadnak olyat, aki illik hozzád. Mert önmagában attól még nem lesz rossz egy kapcsolat, hogy a másik nem szeret pucérkodni.

2017. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleidnél laksz. Majd ha lesz saját kis fészketek, akkor nyilván le mer vetkőzni meztelenre. De ha bármikor megvan rá az esély, hogy benyit valaki, ne haragudj meg, de nincs az az idióta pitsa, aki pucéran flangálna a lakásban. Még én sem, pedig én aztán szeretek meztelenkedni.
2017. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én simán lennék a barátom előtt meztelenül, bár inkább csak tavasszal és nyáron, mert amúgy én js mindig nagyon fázom, tényleg van ilyen.

Úgy tűnik, hogy ő nem olyan típus, aki szeret meztelenül mutatkozni szexen kívül. Személy szerint nem értem, mert ha már szexelni mer veled, akkor nem tudom miert lenne amúgy szégyellős. Szerintem max beszélj még vele erről, de ha nem enged, akkor sajnos mást nem tudsz tenni, minthogy elfogadod.

2017. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!