Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy 40-46 év körüli nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 40-46 év körüli nő a buszon, van rá valami mód hogy összejöjjek vele? 19/F El lehet valahogy csábítani az idősebb nőket? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ez olyan mint a matematika! Lenne valamilyen szabály ami alapján az általad megadott számokból le lehetne vezetni a választ? Ha nem érted meg 19 évesen bamme, hogy minden ember más, mindenkit más izgat, mindenkinek van elképzelése az életről a szerelemről és a szexről, mi hogyan mondjuk neked egy megfelelő választ a kérdésedre? Nem érzed, hogy az általad feltett kérdés egy baromság? Menj oda hozzá bamme oszt kérdezd meg!!!
2017. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

A nők se nem hülyék, se nem frigidek, hogy egy jó szexet kihagyjanak.

Nyilván a fellépésen múlik minden.

2017. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor,amikor meglátom odamegyek bemutatkozom és tutána mit mondjak?
2017. dec. 26. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nyáron odajött hozzám egy 20 év körüli fiú, köszönt, bemutatkozott, mondta, hogy szerinte nagyon csinos vagyok, és meghívhatna-e kávéra...nemet mondtam, de azért jólesett. Feldobta a napom :) 42/N
2017. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Vedd el a nyugdíját úgy felizgul hogy csuda
2017. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha 40-46 éves nő lennék,én örülnék,ha megakarnának dugni.


Szerintem a legtöbb titkon vágyik rá,csak kevesen lépik meg..

2017. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én negyven évesen nagyon nem vágyom rá, hogy olyan korú fiú csorgassa utánam a nyálát, aki a fiam lehetne. Én a korban hozzám illő férfiakat szeretem. Néha bepróbálkoznak fiatalok de leépítem őket. Persze nem durván, de ne éld bele magad, hogy minden negyvenes nő egy gyerekről álmodozik.
2017. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen olyan idősre gondoltam,hanem úgy bárkire,főleg fiatalabbra.


Azért ne mondd,hogy nem rossz érzés,mikor a pasik nem téged bámulnak meg,hanem a melletted elhaladó,fiatal lányt..

2017. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" Persze nem durván, de ne éld bele magad, hogy minden negyvenes nő egy gyerekről álmodozik."


De gondolom egy 25-35 évesnek örülnél...

2017. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Negyven alatt senkinek nem örülnék, hacsak nem látszik rajta egyáltalán hogy fiatalabb. Miért lenne jó nekem, hogy a párom fiatalabb nálam? Még valami. Minden nőt olyan üres teremtésnek tartasz, hogy szerinted minket az érdekel, kit bámulnak meg az utcán a férfiak? Elárulom, nem érdekel. Fiatal lányként kimondottan utáltam, pláne ha megjegyzéseket tettek a fenekemre meg a mellemre. Mostanában ezt már nem szokták, hála Istennek, mivel többnyire gyerekkel megyek mindenhova, tökéletes védelmet nyújt a jelenléte. Vagy már csak öreg vagyok, bár a mellem-fenekem a régi maradt....de én örülök a kevesebb figyelemnek.
2017. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!