Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 20 évesen csak fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 évesen csak fizetős lányokkal tudnék intim kapcsolatot létesíteni az nagyon szánalmas?

Figyelt kérdés
20 évesen sajnos nagyon félek a nőktől és eléggé gátlásos is vagyok. Úgy érzem, hogy senkit sem érdeklek igazán így én sem próbálok meg ismerkedni senkivel sem. Másfelől pedig kevésnek érzem magamat egy nőhöz. Mind érzelmileg mind pedig a férfiasságom téren. Úgy érzem, hogy egy gátlásokkal teli fiúra senkinek sincsen szüksége de ezt meg is értem.

2017. dec. 26. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Vótmá pár napja. Hiába teszed fel 10x akkor sem tudunk rá mást mondani.


Menj már el aztán ne rinyálj. Eskü utalom a pénzt a számládra, csak ne tedd fel mégegyszer ezt a kérdést :D

2017. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Vannak lehetőségeid

- kösd fel magad, úgy nem kell tovább ezen rinyálnod

- fizess egy prostinak, kefélj, majd megjön az önbizalmad

- keresd meg a golyóidat és legyél végre férfi

2017. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nagy_Manitu ***** válasza:

JAjj szegény kicsi Grincs:))

NA jó viccet félretéve: Mostanában nagy divat a Gendlerológia meg a homár nevelés.... HA heterónak véled magad, akkor kösd fel a gatyát, s vagy kezdj el csajozni, vagy menj quázni ha nem megy a csajozás/vagy nincs türelmed..... De csajozásnál meg mindig gondolj arra hogy a Fiat Multiplát is megvették, tehát ne ad fel:))))

2017. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A probléma ott kezdődik hogy azt sem tudom, hogy hogyan kell ismerkedni.
2017. dec. 26. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
inkabb verd ki
2017. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek barátaid, nem jársz sehová, nincs egy baráti társaságod, nem rúgtál még be senkivel, kimaradtál a házibulikból, fesztiválokból stb... sőt nem jársz semmi nem piálós eseményre akkor jelen pillanatban tényleg reménytelen.


Ha nincsenek barátaid, nem tettél semmit értük, akkor mit vársz? Megsúgom egy nővel sokkal nehezebb bánni, mint egy baráttal lógni egy délután mondjuk.


Én sem vagyok egy nagy szociális típus, ritkán járok el, amúgy se bírom a piát már. Viszont van legalább 3 társaságom akikkel bármikor kimozdulhatok ha akarok. Kedvelnek mert jó arc vagyok, érdekes, van humorom stb.

Ez kell a nőknek is. Társaságból eleve könnyű megismerni másokat, ismeretlenül sokkal neccesebb.


Ha ezek a körülmények sem állnak fel, akkor azonnal keress társaságot, barátokat stb... vagy tedd fel a Tindert, ott húzogasd a csajokat, aztán beszélgess velük. Hívd el pár nap után és ott meg már alakul ami alakul.

Sajnos utóbbin kívül nem látok más opciót.


Ja és prostihoz menj már el könyörgöm szépen. Ez is egy randi kb, legyőzöd magad.

2017. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!