Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a szüzességét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szüzességét elveszteni? Nagyon fáj? Verezhet is? Tényleg jobb ha a partner előtte megujjaz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Benne maradt a phicsamban a gumi.

F/41

2017. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem anno annyira nem fájt, de csak úgy, ha én voltam felül. Nem véreztem. Kellett 4-5 alkalom, mire én is élvezni tudtam. Ez 4 éve volt, de maga a behatolás azóta is fáj egy picit minden alkalommal, bármennyire is vagyok nedves.
2017. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem személy szerint egyáltalán nem fájt és nem is vérzet, csak nem élveztem. Nem volt rossz, hanem olyan semmilyen — történik és kész. A rá következő alkalmak pedig már egyre jobbak voltak.

Jobb, ha megujjaz előtte, nagyjából annyi ujjal, amennyi megfelel a pénisze vastagságának. Velem így történt.

17L

2017. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mádár0218 ***** válasza:

Tapasztalat, én vagyok az a fél aki elvette a lány szüzességét


Fájni fog egy kicsit, de nem nagyon ha a fiú oda figyel rád.


-Hosszú előjáték

- Ujjazás

- Nyalás

- kényeztetés


-Utána lassan megpróbálni behelyezni

( a fentebbiek segítenek a tágulásban és a lazulásban) és mindig figyelni kell a női reakciókat.


Aztán hidd el olyan jó hogy nem akarod abba hagyni :)


Pózváltás egyebek utána mehet, a lovaglást majd próbáld ki bele fogsz remegni nagyon jó, én így vettem észre a reakciókból!:)


Egy kicsit fog fájni majd elmúlik, de persze az se mindegy mennyire vagy szűk és mekkora a pénisz.


A lényeg hogy oda figyeljen a srác te bízz meg benne és ne stresszelj :)


Sok sikert! :D

2017. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Melyik lyukról van szó?
2017. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sokkal fontosabb a bizalom... és ha jól felkészít a nyelvével!
2017. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!