Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a távkapcsolatot? Sürgős!

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni...

Távkapcsolatban élek egy francia fiúval 6 hónapja, most találkoztunk másodjára. Júliusban találkoztunk először úgy, hogy ő nálam volt 2 hetet, én nála 2 hetet szintén. A dolgok nagyon jól alakultak, de sajnos véget ért a hónap. Az elbúcsúzást gyakorlatilag végigsírtam, 1 órán át. Aztán, mikor elment, még beletelt 2 órába, mire kicsit megnyugodtam. De az azt követő éjjel semmit nem aludtam, váratlanul törtek rám sírógörcsök, nagyon rosszul voltam. Túl hirtelennek tűnt, hogy nem volt ott tovább a hotelban (az utolsó 2 napot egy párizsi hotelban töltöttük).


Most itt vagyok nála okt. 16 óta és nov. 13-án repülök haza. De egyszerűen képtelen vagyok aludni. Most is minden olyan jól alakult, túl gyorsan eltelt az idő. Egyre azon jár az eszem, milyen rossz lesz a búcsú megint, és képtelen vagyok visszatartani a sírást, holott még nincs vége. Nem akarom azt az érzést újra átélni...


Megbeszéltük, hogy dec. 20 körül eljönnék megint, itt maradnék 4-5 hétre (ő azért nem tud jönni most, mert a legjobb barátja karácsonykor visszajön a városba, akit évente alig 2x lát), de mikor legutóbb is elterveztük ezt a gyors viszontlátást, nem jött össze anyagi és egyéb okokból.


Most is félek, hogy így lesz, hisz mire hazamegyek, vehetem az újabb repjegyet, hogy még olcsó legyen... de anyagilag nem vagyok épp a topon. Nagyon rosszul érzem magam és belebetegszem a gondolatba, hogy ennyi együtt töltött idő után 1 hónapot külön legyünk.


A dologra az is rátetéz, hogy anyámmal igen rosszul jövünk ki az utóbbi 1 évben és egyre inkább taszít a gondolat, hogy egy fedél alatt lakjam vele. Az elmúlt 2,5 hétben egyszer se volt honvágyam... ha tehetném, itt maradnék örökre.


Kérlek, ha vkinek van tapasztalata távkapcsolattal, segítsen pár tanáccsal, hogyan könnyítsek a lelkemen...


Szeretnék aludni, de kavarog a gyomrom és kattog a fejem... nem maradhatok ilyen 2 hétig. Ráadásul nem akarok majd a hazaúton órákig bőgni, nyilvánosság előtt...



2013. nov. 2. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
dolgozz kint
2013. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaj már uncsi
2013. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
régen többször voltam ilyenben, és skypon lehetett beszélgetni. senki sem utazott ennyit. suli meg munka mellett nem lehet. nem sírtam
2013. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

A magyar fiúk már nem is jók?

Ismertem több ilyen lányt, mind fiatal ostoba hülye libák voltak. Te is az vagy. Normális felnőtt nő nem bele ilyen "kapcsolatba". Annak van esze!

2013. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Költözz ki. Én a második randin költöztem ide a páromhoz, életem legjobb döntése volt. Szokatlan persze, de bejöhet :)
2013. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Együtt érzek.

Én is távkapcsolatban élek (1500 km), priviben tudok mesélni esetleg. Nem szeretnék mindent ide kiírni.

Írj, ha szeretnél


19/L

2013. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem is hülyeség egy ilyen kapcsolat, de ha már mindenképp ezt akarod,akkor legalább élvezd. Skypon láthatjátok egymást-nyilván nem olyan,mint élőben,de gondolom minden lehetőséget megragadtok. És ha ilyen nagy a szerelem,akkor költözzetek egybe.Hosszútávon megéri.Közös kasszán szerintem biztos megtudjátok oldani,ha ez ekkora gondot jelent.Másrészt pedig beszélj erről a pároddal és együtt találjatok megoldást.


u.i.:Én a helyedben nagyon elgondolkoznék rajta,hogy megéri e ez az egész.Egy ilyen kapcsolat csak problémát szül, és az a pár pozitívum sem tudja kárpótolni ezeket.Később meg ha úgy alakulna,akkor nagyon bánni fogod ,hogy nem voltál nyitott egy normális kapcsolatra.Sok sikert!

2013. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy távkapcsolat szerintem csak egy ideig működtethető,egy idő után kell valami plusz.Éreznetek kell,hogy van miért kitartani.Tervek.Egymással és hosszú távra.Mindenképp egyszer lépnetek kell ha tényleg komolyan gondoljátok,vagy neki vagy neked kell a másik után menni.Én több éve vagyok egy kapcsolatba és most sajnos arra jutottunk hogy egy kis időre távol kell lennünk,de minket éltetnek a jövőbe néző tervek és így valamivel könnyebb.Könnyebb az is,hogy tudjuk meddig kell kitartani.
2013. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!