Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer és a lankadás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domextosz00 kérdése:

Óvszer és a lankadás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mostanság kicsit a barátnőm tovább igényli az aktust. Ezért néha én előbb megyek el mint ő.


kb 1-2 perc miután én elélveztem, és neki is sikerül.

Ilyenkor ugyan azzal a gumival szoktunk védekezni, ezt kb 3x csináltuk meg, beszoktam lankadni de csak épphogy de éppen az utolsó 20 mpre. Megszoktam mindig nézni a gumit hogy lyukas ez, átalaában úgy hogy belefúlyok és végighúzom az ujjram rajta és "kipréselném" ha lyukas. De sose az :D Hála az égnek.


Szóval az a kérdés, hogy így mennyire veszélyes a dolog? Hogy esetleg kifolyik a lenti részen? A lankadás végett? Mikor lehúzom a gumit úgy is szórós és nehezen jön le, és a cucc benne van. De a kérdés hogy biztonságos -e?


ELőre is ty!



2017. dec. 26. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég undi
2017. dec. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hàt ez igy azèrt nem egy èletbiztositàs bàrmikor kifolyhat ha csinàljátok ès ő nem menne el utàna nemsokkal.

inkàbb csinàld kezzel neki hidd el elfog menni

2017. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké hogy kifolyik. De ahhoz hogy terhes legyen sok cucc kell, és attól hogy a lent kifolyik, (méretek miatt a lenti részem be se hatol) soha se fog odáig felmenni a cucc h legyen valami :D Nem olyan könnyű dolog az hiába gondolja mindenki hogy 1 darab cucc is elég, persze elég. De ilyenhez annyi esély van hogy előbb basz fejbe egy meteor
2017. dec. 27. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!