Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok.Pont egy éve ismertem meg egy férfit aki most 35 éves. Csak szexuális kapcsolat van köztünk.Nagyon messze lakunk egymastól így nem tudunk minden nap talalkozni sőt valamikor csak 2 hetente.Annyira jó vele a szex !!!Hmmm. Mindig rá vágyom .Az érintésére,a csókjára,az erős,izmos testére ..Már a gondolata is felizgat.. Nekem nagyon kevés hogy ilyen ritkan tudunk talalkozni,Ezért el kéne felejtenem..mert mar lassan bele betegszem.. Csak nem tudom hogyan.

2017. dec. 27. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor nem tudtok találkozni, akkor csináljatok pajkos dolgokat neten. A távkapcsolatban élő párok elég jól elvannak ezzel a megoldással.
2017. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem vagy belé szerelmes, akkor egyszerű. Keress valaki közelebbit.
2017. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1esnek adnék igazat 😀23L
2017. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lássuk be, ez egy szexkapcsolat. Nyilván 35 évesen nem te leszel élete párja, aki egy 19 éves kislány. Vélhetöen van felesége vagy tartos kapcsolata, csak mikor feléd jár, meghúz. Gondolj erre, és hagyd el a fenébe, és keress egy olyat, ako szeret. Azzal is jo lesz a szex, hidd el. Csak még tapasztalatlan vagy, és nem tudod, hogy milyen nagy a világ.
2017. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kell. Amíg bírod, élvezd a mégoly ritka találkozásokat, és maradj nyitott. A hozzád korban közelebb álló fiúk között is van, aki már tudja, hogyan kell egy lányt boldoggá tenni. Kissé ugyan kitoltál velük, mert már magasan van a léc...
2017. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4.válaszoló : Abban 100ig biztos vagyok hogy nem házas ..Aludtunk együtt tobbszor ,és minden alkalommal fent voltam a lakásán.meg volt olyan is hogy egy egesz napot egyutt toltottunk . Azert azt eszre venném ha házas :)
2017. dec. 27. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Látod, mentegeted. Nem kéne, de mivel belezugtál, igy már mindegy.
2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, ő mit érez irántad? Ezt tisztázni kéne, és azt,hogy el tud-e képzelni az élete párjának, van-e rajtad kívül más kapcsolata. Ha nincs, és téged komoly kapcsolatra is el tud képzelni, és te is őt, akkor nincs ok arra, hogy szakítsál vele. Idővel összeköltözhettek, ha még tart a nagy érzés.
2017. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!