Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Belekerültem egy rossz szex spirálba, ami annyit jelent h idén már a 4. nővel járok ugy h vmi iszonyatosan borzalmasan rossz a szex.. a groteszk része h ebből 3-an szerelmet vallottak (én se értem nyugi), és igy nézek magam elé és nemtudom mit tegyek. Hogyan lehetne ennek végetvetni? Semmi esetre sem szeretnék általánositani, mert csak a nők egy része ilyen, de h sorra ilyenekkel lenni..nemértem. :/ 24F

Irhattok privit is, saját tapasztalatot, stb.


2017. márc. 15. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért rossz velük a szex? :D
2017. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert olyanok voltak mintha lélektelen bábuk lennének..semmi szexkultúra, szenvedély vagy bármi
2017. márc. 15. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz szitu. Meg kell tanulnod a nők viselkedéséből kikövetkeztetni, hogy vajon mennyi szenvedély van bennük. Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Vagy, csak tanítsd meg őket kicsit. Irányíts, ilyesmi.

Én nőként elég jól el tudom találni, hogy melyik pasi illik hozzám szexuálisan, ha beszélgetek vele, ilyesmik. Feltételezem, a pasik is ki tudják szűrni az efféle nőket.

2017. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk ott is bukta a dolog ilyen téren h irásban nehéz kiszürni h most kb igaz-e amit mond vagy nem.. személyesen meg viszonylag gyakori h már az ajtóban egymásban estünk, és utána jött az h nem épp ezt vártam
2017. márc. 15. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez erdekes. Lehet bujalkodni "online", sexchatelni, ott konnyebb megalapozni a hangulatot. A szemelyes talalkozas ennel joval intenzivebb, kibovulnek a kommunikacios csatornak, testet olt a masik, mozdulatai vannak, tekintete, stb. Az a " na most mutasd meg, mit tudsz" soha nem lesz nyero, ha nincs kelloen megalapozva a kapcsolat, a kozos szimpatia. Egy olyan novel soha nem fog eleted dugasa megtortenni, amelyik nincs kelloen felingerelve, felizgatva.
2017. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!