Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszeren keresztül ki lehet-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszeren keresztül ki lehet-e elégíteni rendesen egy pasit? (Szájjal is, persze nem csak ez lenne. ) És óvszeren lévő sikosítók emészthetősége?

Figyelt kérdés
Még nem volt párkapcsolatom. Szóval azt úgy tudja úgy élvezni, ha óvszeren keresztül próbálnám ott szájjal kényeztetni, mintha nem lenne rajta az? Tudja nagyon élvezni, és mámoros állapotba kerülni tőle egy férfi? És az óvszerek akkor mind szájba vehetők, ugye? Szóval az ízesítésest gondolom értelemszerűen le lehet nyelni, mert ha nem lehetne szájba venni, nem raknának rá ízesítést sem, mert nem lenne értelme. De akkor ugye ugyanúgy az ízesítetlent is szájba lehet venni, lehet szopogatni akkor, ugye? Nem szopogatás a cél, a társam, párom, másik felem kényeztetése. Még nagyon kezdő vagyok, ne szóljatok be légyszi, csak szeretnék majd a páromnak minél többet adni, nyújtani. A tapasztalatok leírását köszönöm! 25 éves vagyok, a koromra nem kérek megjegyzéseket, úgy látszik, most fog összejönni valakivel valami. Ő is ennyi idős, neki nem tudom, volt-e már párkapcsolata, esetleg kalandja, még nem állt módunkban túl sokat beszélni, de már történtek lépések. És nem egyből az ágyban akarok kikötni vele azért; csak most fölmerültek ezek a dolgok, és szeretném tudni. Tehát nem kérek beszólásokat légyszi, csak jót szeretnék okozni a szerelmemnek, ez csak nem bűn, csak nem baj! :)

2017. dec. 28. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Igen, élvezetes lehet, de szopi inkább a nélkül a tuti.


A síkosítótól nem lesz bajod, de nem mindnek jó az íze.

2017. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
óvszerrel én nem oráloznék, hiába ízesített vagy ízesítetlen, mert megsértheti a fogad és ha meggyengült, ne adj isten szex közben kiszakad :/ én inkább skipelném és az óvszer maradna a behatolásra ;)
2017. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat,kedves válaszolók,még annyit szeretnék, hogy amikor már egyszer behatolt a pasi, utána még kényeztetitek szájjal? Levett gumival,vagy anélkül? És utána még újra történni szokott általában behatolás? Levettétek a gumit, és visszaraktátok, vagy le sem veszitek ilyenkor? Tablettákat nem akarok szedni, de az nekem kicsit fura lenne, ha még utána lenne gumi-föl-le húzogatás. Jaj, bocsi, mindkét nem válaszolhat, csak nem jól fogalmaztam meg, siettem!
2017. dec. 28. 18:41
 4/19 A kérdező kommentje:
Óh, köszönöm, mennek a zöldek; még aki szeretne/tud, az írhat!
2017. dec. 28. 18:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem szokott közben orál lenni :) ha lenne, akkor pedig gumi le és új gumi
2017. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem orális szexhez nem kell gumi.

A tübbszöri behatolásnál megoldható az új gumi használata. Fő a biztonság!

Azért ne hagyjátok ki a változatosságot mert gumit kell húzni akár többször megoldható játékosan is.

2017. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezekre is mentek a zöldek !
2017. dec. 28. 19:28
 8/19 anonim válasza:
41%
Arcra ( s máshova) élvezés... imádom!
2017. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hm:)
2017. dec. 28. 20:08
 10/19 A kérdező kommentje:
Ment a zöld erre is!! :)
2017. dec. 28. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!