Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Így meg úgy olvasgatom szexuális témában, hogy lányoknak és nőknek nemi élet közben orgazmusing jutnak, vagy van több is. Barátnőmtől is hallottam, hogy nemi élet közben van orgazmusa, meg egy frissen megismert kolléganőmtől is.


Nekem szexuális együttlét alatt az évek során eddig még egyszer sem sikerült elérni ezt, azt is hittem, hogy ez a természetes. Eddig csak egy férfival volt dolgom.


2017. dec. 29. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 33 éves koromig nem volt férfival orgazmusom csak maszti útján. Aztán megtört a jég, nem tudom, hogy mitől, de ma már összejön. Bár csiklóizgatás kell hozzá.

34

2017. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. Próbáltad ezt megbeszélni/megoldani a partnereiddel?
2017. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hüvelyi nincs?

Csiklóval próbáltad? Nyalt már ki rendesen pasi? Ezt kéne kipróbálni, mert a nök nagy részének csak csiklo által van orgazmusa.

2017. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Egyáltalán nem normális. Én életemben 7 pasival voltam, mindegyiokel volt orgazmusom. A komoly kapcsolataimban évek alatt nem fordult elő csak max.1x vagy 2x, hogy minimum egy orgazmusom ne legyen.

Saját magadnak el tudod érni?

2017. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az orgazmus hiányának lehet lelki, és pszichés oka is... De sokban függ a partnered hozzáállásától és türelmétől is. Szerintem mindenki számára elérhető az orgazmus a megfelelő partnerrel, a megfelelő körülmények között és sok-sok gyakorlással, de nem feltétlenül kell egy nőnek orgazmusa legyen, hogy élvezze a szexet.
2017. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már hogy a viharba nr kéne, h legyrn orgazmusa. Még szép hogy legyen! Igenis kell egy olyan ffi, aki türelmes és jol felizgat és jol kinyal. Akkor lesz orgazmusod. Csak tapasztalatlan vagy és nem ismered eléggé a saját tested.
2017. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyanítom ez esetben, hogy a fizikai érzékenységgel lehet probléma vagy valami hasonló, mert nem volt hiány figyelemben. Nem tudtam, hogy mások ennyre érzékenyek tudnak lenni általánosan.
2017. dec. 29. 14:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Szex közben alatt csak a behatolást érted,vagy az előjátékot, nyalást is?
2017. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szex alatt értek mindenféle intim játékot.
2017. dec. 29. 15:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt meg soha.
2017. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!