Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szereti a feleségét, barátnőjét mutogatni idegeneknek, vagy barátoknak?

Figyelt kérdés

Mi izgat benne titeket? Miért teszitek?

És mit éreztek, mikor ez megtörténik?

Izgat az is, hogy a feleségeteket idegenek dugják, vagy h a nő félrelép és utána hozzátok jön haza? Vagy mi az ami izgató ebben számotokra?

Kérem kort is írjatok magatokét és párotokét is!



2017. dec. 29. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Engem az indít be, ha pasizik illetve van is akció.

Eléggé diszkréten kezeljük, szal nem mutogatjuk, nem beszélünk róla.

Mert egyébként nem arról van szó, hogy melleket kirakva megy a Tescoba.

A kutya nem mondaná meg, hogy mi így élünk.

Én 32, ő 30.


Az, hogy miért izgat, nem tudom.

Gyanítom, hogy gyerekorból jön, egy idősebb nő, akibe szerelmes voltam, többször lebukott előttem, hogy pasizik meg félre is lép.

Egyébként első ránézésre ugyan ilyen nő volt, ha a férje gyanakodott, mindenki hülyének nézte, "Az Ági nem olyan".

De, olyan volt.

2017. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van
2017. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Engem az izgat ha megnézik a feleségem. Szerintem jó teste van és megakad rajta a férfiak szeme végignézik.

Pl nudista szunában észreveszem, hogy megnézik azért ez nekem tetszik.

Több nem férne bele (félrelépés, szeretkezés mással..)

F39 N38

2017. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is jóleső érzés, hogy többször megnézik a páromat( strand, színház, bevásárlóközpont, stb). Ő nagyon utálja, de én viccesen azt szoktam mondani: addig örülj, amíg megnéznek. Ettől több nekem sem férne bele...44/f, 41/ N.
2017. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Engem izgat/na/ ha a páromat mutogathatnám,pl nudistrand,svinger,vagy egy kirívó őltözék.Az különösen izgatna ha a jelenlétemben másokkal is lefeküdne,vagy sz..na.Mindig is izgattak a ku..ás lányok.
2017. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Szép az amikor 4 f.fi kéz simogatja, kényezteti ő meg egyre jobban élvezi
2017. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök ha megnézik a páromat, mert érzem, hogy kívánják. Mindenki olyan nőt akar akit más is szeretne.

Sokat beszélgettem vele, be fogunk venni először egy, majd több pasit.

Nagyon jó lenne nézni, hogy más is hogy oda van érte, ő pedig élvezkedik. Nem szeretném ha megcsalna, ez számunkra csak játék lenne élő vibrátorokkal.


32/F

34/N

2017. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Engem izgat ha mások kívánják,oda vannak érte.Izgatna ha a jelenlétemben megdugnák,látnám ahogy élvezkedik.
2017. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagyok. Holnap este megtekintheto. Nyíregyháza Petőfi tér
2017. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen rohadtul izgat ha megdugná valaki a barátnőm, jól szétdöngetné a szép popsiját aztán jól tele élvezné a száját.Hogy miért izgat? Fogalmam sincs de tetszene a dolog. 29/f
2018. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!