Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el sokan azokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokan azokat, akik orálisan kényeztettek prostikat?

Figyelt kérdés
A prostik is emberek, ez csak annyit jelent, hogy emberként kezelték őket, nem valami használati tárgyként.

2017. dec. 30. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem elég az,hogy fizetsz a szexért még neki is örömet akarsz okozni?Nem túlzás ez?
2017. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Gondolkodj... a prostinak a legkevésbé sem az a célja hogy a vendég az ocsmány borostás pofájával karistolja fel a combját, miközben a lepedékes nyelvével nyalja, neki meg színészkednie kell.


Napi 5-10 vendéggel már régesrég nincs szó arról, hogy bármi örömet is okozna nekik a dolog. Nagyon ritka az ilyen.

Hidd el ezt prostik beszámolóiból és írásaiból tudom.


Neki két dolog számít, minél előbb elsülj és minél kevesebb ideig fűrészelj rajta. Minél kevesebb idióta igényed legyen, vagy fizess az extrákért.

Az ideális vendég nem nyal, nem kényeztet, nem kell megcsókolni.

Csak franciáztat egyet, aztán két lökés után pukkant egyet a gumiba, kicsit fekszik elalélva aztán idő előtt lelép.

2017. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Mert igénytelenség. Nem elég, hogy olyan valakit nyalsz ki, akibe aznap már többet beleverték a túrós farkukat, még a betegségek kockázata is extrém magas (ugye nem gondolod, hogy minden aktus után tesztet csináltat? és igen, orállal is terjed egy halom nemi betegség).

Szóval azért ítélik el a fajtádat, mert gusztustalanok vagytok és igénytelenek.

2017. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert undorito, h mindenféle fa sz járt benne, ki tudja kivel mit és hogy (gumival vagy anélkül) csinált, és te azt ott nyalod. Undorító egy prostit nyalni.
2017. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aha... kicsit sem mások a részeg ribik, akik soha nem csináltattak STD szűrést, és rendre gumi nélkül kúrnak.

Sajnos sok ilyen ismerősöm van egyetemről. Szerintem ezek között extrém magas a fertőzés aránya, mert bele se gondolnak mit csinálnak.


Bezzeg az társadalmilag elfogadott és menő, ha a szórakozóhelyen, fesztiválon lepippant a csaj, vagy kinyalod. Az unokáknak mesélős sztori... Hagyjuk már..'

2017. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Te nyalogatod a nyilvános budikat? Miért szeretsz kinyalni emberi vécéket??
2017. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már nagyon ki próbálnám a punci nyalást de az élet nem ad rá lehetőséget. Néha el járok prostizni de az lenne az utólsó dolog hogy ilyent kinyaljak. Max folpack-on keresztül.

Egyrészt ki tudja hányan dugták meg elöttem, vagy hogy hány herpeszes fószer nyalta ki.. meg mivel rengeteg aktust élnek egyetlen nap alatt ezért másképp is működhet ott a nyák meg váladék termelése. Tuti kellemetlenebb íze lehet mint egy normál nőnek.

2018. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom van erre kitalált pinänyalófólia is
2018. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!