Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek tetszene egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszene egy ilyen szitu/játék?

Figyelt kérdés

Egy konditeremben vagyunk, a pasi leül az egyik kondigéphez és összenyomja maga előtt a mellgépet. Az lehetőleg annyi súllyal legyen megpakolva, hogy még össze bírja nyomni, de azért meg kelljen hozzá erőltetnie magát valamennyire.

Miután összenyomta maga előtt a mellgépet, úgy kell maradnia, nem szabad visszaengednie a karjait. A lány pedig közben elkezdi őt kényeztetni ott lent.

A dolog lényege, hogy a lány csak addig hajlandó csinálni, amíg a fiú összenyomva tartja maga előtt a mellgépet, amint feladja és visszahajtja a karjait, rögtön vége a dolognak.

Én imádnék egy ilyen szituációt :P Tudom, a pasi részéről ez elég szenvedős dolog lenne, de engem épp ez izgat benne, hogy erőlködnie kell neki az élményért :D

21/L



2017. dec. 30. 22:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem tetszene

22/F

2017. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem tetszene. Oké, hogy a fejedben ez izgalmas, de erőlködés, szenvedés közben nem tudnám magam átadni az élvezetnek, így teljesen értelmét veszti a dolog.
2017. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
21/f az a 21/l...hahaha...nice try,öcsisajt! :D
2017. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszene, mert ha akarok nagyon hamar is el tudok menni! :D :P
2017. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel sem állna,bármit csinálhatnál vele,mert közbe másra koncetrálni,erőt kifejteni,szóval nálam ez esélytelen lenne.
2017. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A szex, élvezet az ne valamiféle "jutalom" legyen.
2017. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Inkább kiverem magamnak.
2017. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked aztán van perverziód... nekem ez nem jó, mert nem szeretnék semmit félig csinálni. Sem félig dugni, sem félig edzeni...

De tuti van hasonló perverziójú, mint te.

2017. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
Ha hozzá lenne kötözve a kezem hogy ne tudjak szabadulni se akkor nagyon izgi lenne:P Esetleg ha büntetés is járna olyankor amikor nem bírom tartani. 26/F
2017. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
De az úgy lenne az igazi, ha egy dildón ülne a srác :)
2017. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!