Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyi nő van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyi nő van aki benne van az egy éjszakás kalandban, csak nekem nem jön össze?

Figyelt kérdés
Nem akar össze jönni egy kapcsolat se, de még egy egy éjszakás kaland sem. Semmilyen szexuális kapcsolatot nem tudok teremteni nőkkel. Lassan 20 éves leszek és attól tartok hogy gyorsan elfognak telni az évek és egyedül maradok.Amit persze nem szeretnék mert a későbbiekben szeretnék családot.Tudom hogy most sokan azt írják majd, hogy majd el jön az igazi, de sajnos ez nem így van.Hiaba néz ki valahogy az ember ha nem tudja hogyan kell beszélni egy nővel...
2017. dec. 31. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Éppen úgy kell beszélni egy nővel, mint bármilyen másik emberrel. Nem a Marsról jöttünk, hogy kód kelljen hozzánk.

Csak engedd el magad, ne görcsölj.

Olvass sokat, hogy választékos szókincsed legyen, és legyél tisztelettudó. Ne azzal kezd, hogy bacnálak...

2017. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
31%
Írtam neked űzit cuki fiú.
2017. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

A nézz ki valahogy+bízz magadban+tudj nem teljesen direkt lenni, de azért érthető legyen hogy mit akarsz=szex.

Az egyenletből valami valahol hiányzik. Abból pedig nincs szex...

2017. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sztem rossz az idozites, ilyenkor mar minden lany foglalt szilveszter estere :)
2017. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha szexuálisan vonz a pasi akkor simán benne vagyok. Ha èpp nincs barátom, akkor kerítek valakit aki lerendez. A privátot tartsátok meg másnak.
2017. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Mindennap találhatsz magadnak csak vadászni kell

Egyikse fog az öledbe hullani

És mind szexet akar

Vagy a pénzed is BUÉK

2017. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tenyleg van.

Miert ne lenne?

Attol hogy neked nem jon ossze az nem azt jelenti hogy ilyen nem letezik.

En sem voltam meg neger novel megse hiszem azt hogy csak a filmben van ilyesmi.

Jo tudom ez eros tulzas de a lenyeg ugyanaz.

Ui: hidd el az egyejszakas nem annyira nagy szam sokkal jobb olyannal csinalni akit szeretsz is.

21/f

2017. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy jobb olyan nővel csinálni akit szeretek, de ezaz nem jön össze egyik sem.
2017. dec. 31. 12:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor valamit rosszul csinálsz, barátom.
2017. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nem tudom megérteni őket rá menős sem akarok lenni, de valaki meg már egyből azt hiszi hogy félős vagyok. Komolyan nem értem a nők gondolkodását. Pont ezaz nem akarok bunkó paraszt lenni és azt mondta az egyik csaj hogy félős vagyok...
2017. dec. 31. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!