Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyi nő van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyi nő van aki benne van az egy éjszakás kalandban, csak nekem nem jön össze?

Figyelt kérdés
Nem akar össze jönni egy kapcsolat se, de még egy egy éjszakás kaland sem. Semmilyen szexuális kapcsolatot nem tudok teremteni nőkkel. Lassan 20 éves leszek és attól tartok hogy gyorsan elfognak telni az évek és egyedül maradok.Amit persze nem szeretnék mert a későbbiekben szeretnék családot.Tudom hogy most sokan azt írják majd, hogy majd el jön az igazi, de sajnos ez nem így van.Hiaba néz ki valahogy az ember ha nem tudja hogyan kell beszélni egy nővel...
2017. dec. 31. 12:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül!

Nekem se volt még egy éjszakás kalandom sajna és nem vagyok 20 éves !

De ha találsz egy rendes párkapcsolatot gyorsan elfelejted !

2017. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De rendes párkapcsolatot azt mégnehezebb találni.
2017. dec. 31. 12:55
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Legyén magabiztos. Magabiztossággal triplázódnak az esélyeid.

Nekem ebben az évben jött meg az önbizalmam (30vagyok), életemben nem szexeltem még ennyi nővel, mint idén! :D Komoly kapcsolataim voltak eddig.

Ki kell az embernek élnie magát...

Ahoz hogy nőd legyen, nem fogod tudni kikerülni a kezdeményezést... Ez a te feladatod!

Először kezdj el csak simán beszélgetni lányokkal, pl az időjárásról, rá fogsz jönni hogy nem marslakók! :D A lényeg hogy ne akarj tőle semmit. Nem lesz benned feszkó. :)

2017. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez lehet a gond, hogy nem vagyok magabiztos
2017. dec. 31. 13:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Biztos.

Átlagos külsővel, normális értékrenddel, tele önbizalommal lehet piszok jó nőd.

Tapasztalat.

Átlagos a külsőm, de azért jó pasinak mondanak, de olyan nőim voltak hogy forogtak utánuk a pasik az utcán.

A legeslegjobb 15pontos csaj tudod mit mondott? Azt hogy: "ha nem lenne ilyen a természeted, nem lennél olyan, amilyen vagy belül, nem kellettél volna".

A vicc és irónia hogy én hagytam el. :D

Remélem segítettem.

30F

2017. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mikeXxX ***** válasza:
Sajnos több van mint aki normális kapcsolatban akar élni ! 38f
2017. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne aggidj sokaig en is igy voltam! Aztan egy ido utan tobb vasat is tartottam a tuzben. Bar ki hasznaltam minden lehetiseget 16 evestol 55ig biztosra mentem xD
2018. jan. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Boldog Új évet! ::))
2018. jan. 1. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!