Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egyszerűen nem tudom kielégíteni a nőket?

Figyelt kérdés
23 vagyok 15 cm hosszú a péniszem, de ami vészesebb adat, hogy 3,5-3,8 cm vastag. Eddig 3 normálisabb kapcsolatom volt, mindhárom kudarccal végződött. Egyik barátnőmet sem tudtam kielégíteni, de ennél továbbmegyek, semmit nem is éreztek. Az első barátnőmmel volt a legjobb (legalábbis számomra), mert 7 hónapig voltunk együtt és annak ellenére nem kritizálta sosem a méretemet, hogy ő már addigra számos pasival volt együtt és ő volt az aki elvette a szüzességemet. Ugyanakkor sosem nyögött fel és láttam rajta, hogy nem élvezi (de lehet csak nem akart megsérteni). Békében váltunk el egymástól. Aztán a második barátnőmmel fél évig voltam együtt, 17 volt, amikor elvettem neki a szüzességét, de nagyon rossz élmény volt számára (számomra főleg) - ezt el is mondta nekem - mert egyáltalán nem élvezte és nem érzett semmit. Ezután romlott meg a kapcsolatunk, mert feltételezem ő is azt gondolta, hogy csodás élményben lesz része első szexuális alkalmával, miközben meg egy hozzám hasonló kisfarkúhoz lett szerencséje. Ráadásul a barátnőinek is kikotyogta milyen sz** volt a szex (a szende kis libáról nem gondoltam volna), aztán rohadt sz***l éreztem magamat 1,5 évig. Azért írom ezt a kérdést, mert a napokban lett vége a harmadik kapcsolatomnak az exbarátnőmmel (3 hónap után) és ő is nyíltan a szemembe mondta, hogy konkrétan kicsi a farkam és ez így nem fog működni. Mostanra már odáig jutottam, hogy gyűlölöm magamat és tele vagyok komplexussal. Tuti a magasságom miatt lettem ilyen kispö**ű antiférfi, mert 170-re nőttem csak. Mostanra már tele vagyok gátlással és úgy gondolom alkalmatlan vagyok a férfiszerep betöltésére. Szívesen meghallgatnám a véleményeiteket. Elsősorban sorstársak véleményére lennék kíváncsi, de nyugodtan savazzatok is, ha megérdemlem. Egy nemet és kort is írjatok.

2017. dec. 31. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
23 eves vagy es meg mindig nem tudod hogy nem csak farokkal lehet a noket kielegiteni?
2017. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Ja csak ők nem szünet nélküli nyalásra vágynak, mert ennyi erővel, akkor korábban sem és most sem lenne téma a péniszméret.
2017. dec. 31. 13:50
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát srác neked nem volt szerencséd, hogy ilyen idióta pics.kkal hozott össze az élet. A méreteddel nincs semmi gond, minden ellenkező híresztelés ellenére az átlag még mindig 12-15cm között van, tehát teljesen átlagos vagy, annak a vége fele. (Persze tudom, hogy GYK-n mindenki 18-20 centi körül van.)


A legjobb tanács amit adhatod neked, hogy ne magára a behatolásra koncentrálj. A legtöbb nő vidáman elélvez egymás után többször is. Foglalkozz kézzel és nyelvvel velük sokat. Én pl. rutinból legalább egyszer elélveztetem a nőket mindig így és csak utána foglalkozok a saját örömömmel. De a legtöbb csaj azt szereti, ha nagyon fehúzzák mire odakerül, hogy bedugod a lompost. Szerintem szimplán nem fordítottál elég időt erre.


Van persze olyan szituáció is amikor csak le kell tépni a bugyit és hajrá, de ahhoz meg előtte agyban kell halálra izgatni a csajt, merthogy bármely ellenkező híresztelés ellenére a legtöbb nő legérzékenyebb pontja még mindig nem a csiklója, hanem az agya.


Nincs semmi gond a méreteddel, a következőnél próbálj önzetlenebb lenni és próbáld meg akár azt is, hogy elélvezteted a nőt párszor úgy, hogy te nem élvezel el. De mindenképp izgasd sokat mielőtt nekiesel.

2017. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Egy kapcsolat nem feltétlen a szexről szól de nagyon dominál benne,

Arra nem gondoltál még ilyen idősen hogy nem csak a farkaddal tudod kielégíteni a nőket, szeretjük az orált is.

A saját kudarcaid miatt emelsz magad elé falakat és lesznek gátlásaid másnak tönkremegy a párkapcsolata akkor abból tanulni szokott vagy legalábbis következtetéseket von le hogy mit kellett volna máshogy csinálnia és mit fog máshogyan csinálni a jövőben.

Az adott félen múlik mindíg hogy mit tud kihozni a helyzetből (pozitív irányba) nem pedig "sértettként" beállítania magát.

Nekem is volt már dolgom rövidebb méretekkel rendelkezővel dolgom néhány pózban egyszerűen kicsúszott de váltottunk kellemesebb pózt vagy épp előrébb helyezte az én orgazmusomat a sajátjánál egy kis orális kényeztetéssel így is kompenzálva a kisebb méretét.

Úgyhogy ez mindíg az adott félen múlik.

2017. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

A cerkád egyáltalán nem kicsi.

Három büdös pitsa véleménye ne szegje a kedved.

Próbálj ki új pózokat, technikákat.

Én pl imádom, ha ujjazzák a puncim.

2017. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

"mert 170-re nőttem csak"


hidd el, semmi köze a magasságodnak ehhez. amúgy egy nőt nem csak reszeléssel lehet kielégíteni. vannak különféle segédeszközök és ott a nyelved, ujjad, stb. csikló orgazmus is létezik a világon. nekem pl lehet akármekkora a farok, tolhat bármilyen pózban, nincs hüvelyi orgazmusom, de csiklóval pillanatok alatt a csúcson vagyok.

ne add fel.

28

2017. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Hanyagold a témát, Apa! Nekem is elég hasonlóak az adottságaim, nem is volt még életemben sohasem barátnőm, nem is próbálkozom.

Viszont így is lehet élni! Melózom, sportolgatok, eljárkálok itthonról akár egyedül is, moziba járunk a haverokkal, lányok-fiúk vegyesen. Amíg fiatalabb voltam, tini, 21-22-23 éves, nagyon zavart ez a dolog, így 30 felé már nem érdekel különösebben. Ez van, változtatni nem tudok rajta, de még mindig jobb, mintha például ne adj Isten, kerekesszékben lennék.

Szóval így is lehet.

2017. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy még azt hozzátenném, hogy több nagyfrq haverom van, mindet csalták már meg, az egyik ráadásul anyagilag is nagyon rosszul jött, amikor ilyen okból vége lett egy hosszú kapcsolatának. Kicsit túl sokat invesztált bele a közös életbe. Soványnak sovány, de vigasz!
2017. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Üdv a klubban. Csak nekem még 3cm-el rövidebb is mint a tied, de vékonyságra hasonló 3,5cm-es használhatatlan csikkpénisz. A nőknek kell a vastagság, legalábbis egy átlag ami 4-4,5cm (körbe mérve, kerületre 13cm-13,5cm) nekem csak 12cm.. Ja és mint látom te is törpe vagy 170cm, dupla csapás. Persze jön itt mindjárt a megmondóSquad, hogy nekik nem számít sem a farok-test méret, valamit rosszul csinálsz bla bla.. Át tudom érezni a helyzeted, mert én is kaptam hasonló vihogást, meg kidobást is, az meg alap náluk, hogy a barinőiknek elkotyogják, hogy méreten aluli selejt vagy.. És ekkor indul be náluk a probléma generáló algoritmusuk, hogy megszabaduljanak tőled.. mert van annyi nagyfarkú, meg magas kan szabadon, miért pocsékolják értékesebb npi mivoltjukat ilyen selejtekre -> és lapátra tesznek.. Nem lehet erre jó tanácsot adni, én személy szerint abszolut nem foglalkozok MÁR azzal, hogy éreznek-e valamit v sem, nekem jó legyen és kész, hisz ők is így vannak vele nem? Ha nem tudod kielégíteni őket akkor lapát.. Na fel a fejjel.
2017. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Hello

41 eves no vagyok. Volt mar dolgom nehany merettel:-) Szerintem ez nem kicsi.

Amugy (extrem kicsi meretet leszamitva) tenyleg nem a mereten mulik. Eletem legrosszabb szexualus elmenyeben volt reszem a minap egy 40+ eves, meretet tekintve tokeletes pasival.

Valahogy a technikadon kene fejleszteni.

2018. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!