Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi motiválja azokat a lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motiválja azokat a lányokat akik a foglalt pasikat kedvelik?

Figyelt kérdés

Miért izgatóbb egy nős vagy párkapcsolatban élő férfi? A "tiltott gyümölcs"? Vagy van aki szeret második lenni? Izgat, hogy "ellopod" másét? Mégis miért jobb, mint egy egyedülálló?


KÉREM az erkölcsi részt és a megítélést hagyjuk, maga a kérdés érdekel. Örülnék ha olyan is írna akinek vannak ilyen érzései. Nagyon érdekelne.


2017. dec. 31. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az kell ami "elérhetetlen"
2017. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért egy nő se megy le ennyire kutyába hogy szeressen 2. Lenni.

Aki tud az tud és aki akarja az meg is szerzi magának azt a pasit és Ő lesz az Első.az már egy dolog hogy sikerül e megtartania e azt a pasast

2017. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már, hogy olyan tetszett, aki foglalt volt, szóval nálam ez fordítva állt fenn.

A férfi maga tetszett, az elején nem tudtam, hogy van kapcsolata, aztán érdekelt, miért lenne benne így is a szexben, nem gondolha, hogy ezzel megbánthatja a párját..

A beszélgetésekből kiderült, elvileg szereti, csak vágyik az izgalmakra, változatosságra, csak szexre mással is.

Ezután már nem volt olyan szimpatikus.., szegény csaj, bér nem ismertem, gondolom keresett mást magának a "szeretett" barátnő mellé.


N

2017. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gondok-bajok otthon maradnak, a szeretőnek csak a jó jut belőle!
2017. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel nőkről beszélünk, akik a barátnőikkel is sokszor rivalizálnak, amikor rájönnek hogy van barátnő vagy feleség szimplán a versengés ösztönzi őket, ha megkapják a kiszemelt áldozatot elkönyvelik maguknak hogy ők a jobb nők. Sőt én már hallottam olyanról is hogy pont azért kezdett ki a pasival mert tudta hogy a nagy riválisa pasija.
2017. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kihívás ;)
2017. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában minden nőnek kívánatosabb lesz az olyan jóképű, sikeres kollégája, aki az asztali kitett családi kép alapján jó nőnek is kell és szép gyerekeket gyártott le.
2017. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!