Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 41 éves felnőtt férfi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves felnőtt férfi vagyok (izé, annak tűnök), ha egy gyönyörű szép fiatal nő próbál közeledni, úgy, hogy érezteti, szexuálisan is vágyik rám én elmarom magam mellől és szétb. szok mindent. Szerinted 1-10-ig mennyire vagyok szánalmas?

Figyelt kérdés

Valami büntetésen is filózok.

Kasztrálásra gondoltam, de valami gyors és fájdalommentes kivégzés is megtenné. Örülnék ha valaki elvégezné rajtam.


Azzal természetesen tisztában vagyok, hogy súlyos pszichiátriai eset vagyok, hogy ilyet csinálok, de azt a gyógyszert még nem találták fel, ami rajtam segít.


2017. dec. 31. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi eset. Engem fiatal férfiként meg pont az idősebb nők találnak meg. Kollégák azt mondták hülye vagyok, hogy nem dugom meg egyiket sem. Lehet igazuk van...
2017. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alulról közelíted a nullát. :D

Azért 41 éves koromban ha ilyen lettem volna, elgondolkoztam volna egy szexuálpszichológus, vagy terapeuta felkeresésének a lehetőségén.

2017. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van, pszichológus és pszichiáter is. Ennyit tudtak összelapátolni. De legalább jó mástól is látni, hogy tajgetosz pozitív vagyok!
2017. dec. 31. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Dobj egy privátot
2017. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem dobok, mert jó eséllyel te vagy az egésznek az alanya.
2017. dec. 31. 22:38
 6/8 kovpet ***** válasza:
100%
Válts dokit. Hátha az új dokival elértek majd valamit.
2018. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg eltúlzod egy kissé. Az a fiatal nő nem volt annyira gyönyörű, és megvoltak a maga rossz tulajdonságai, korlátai. Persze attól még igaz marad, hogy elmartad magad mellől. De nem öncélúan. Hanem azért, mert nem akarsz még felnőni. Mert nem érzel magadban elég erőt, hogy megfelelj az általad elképzelt felnőtt-lét kihívásainak.

Nem kell neked büntetés, elég büntetés vagy magadnak.

Tulajdonképpen az a baj veled, hogy nem vagy elég okos. Nem látod, hogy az a félt felnőtt élet nem valami folytonos teljesítést, tökéletességet igénylő dolog. Nem kell tőle tartani, hanem bele kell vágni.

Az is az önbüntetésed része lesz, hogy egy kevésbé finom nővel fogod leélni az életedet, mert egy idő után csak kötődni fogsz valakihez.

2018. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1 vagy 10 nem tudjuk a skála melyik vége a rosszabb.

na de ha a csajnál van még esélyed akkor,probáld rávenni,hogy legyen domina és büntessen.

Ezze vagy végleg elszúrod vele a kapcsolatot,vagy 1x még megprobáljátok.

2018. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!