Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire számít, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire számít, hogy szűk legyen a lány? Hogyan maradhat valaki szűk aktív szexuális élet során?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nem olyan régen kezdtem el szexuális életet élni. A barátomnak normális méretű pénisze van. Tudom, hogy a srácoknak fontos, hogy szűk legyen a lány mert az jó érzés. Mennyi idő után kezd el valaki tágulni ott lent? Lehet ellene tenni valamit?


18/L



2018. jan. 1. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres intim tornával, a hüvelyizmok erősítésével semennyire nem fogsz kitágulni. Még szorítani is tudsz vele.
2018. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres intim torna. 17 éves korom óta csinálom, még mindig nagyon szűk.
2018. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja most vagyok 30.
2018. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem feltétlen tágulsz ki túlzottan :).
2018. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Genmanupulacioval :))
2018. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon ostoba tévhit, kiskamaszoknál, hogy a nők kitágulnak a szextől, különösen, ha a pénisz vastag. Ebből semmi sem igaz. Szülés után is visszanyeri a méretét, nemhogy szeretkezés után, pedig a baba több mint 10 centis, ami meghaladja a Gyakorin mégoly élénk fantáziájú nagyfiúk ide írt méretét is.

A hüvelytorna, Kegel-gyakorlatok elsősorban a nőnek segítenek az orgazmus könnyebb, hamarabb elérésében, de a fiúknak is előnyös. Azonban nélküle sem tágul a hüvely, ez nehogy valakit visszatartson a gyakori szextől!! ;)

Ha a hüvely szűk, az nagyon finom a fiúnak, de nehéz visszatartani az elélvezést, a rövid idő viszont nem minden nőnek elegendő. Mindennek ára van. :))

2018. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gésagólyók edzik a hüvelyed. Egy kanna vizet is elbírsz majd!
2018. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!