Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátása igénylés...

Aktív korúak ellátása igényléshez mit néznek környezettanulmány során?

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok 3 éve, és most igényelnék ilyen támogatást. Ugyebár majd ki fognak jönni.

A ház belülről tiszta, állandóan takarítok valamit, tehát a szobák tiszták, csak a következők a bajok: nagy TV van és szép bútorok,ami nem az enyém, viszont a számítógép és a nyomtató az enyém. Vagy tagadjam le?

Továbbá gondolom nézik az udvart, ami a szomszéddal (cigányok)közös, egy pici udvar, ahol lomtár van az ő lakrészüknél, patkány- és egérürülék is volt korábban.

Az udvar tele van a cigányok lomjaikkal, viszont az ablakukban virág virít. Most hogy bizonyítom, hogy nem az enyém a lom?

Illetve a házrészünk előtt földterület van a növényeinkkel, de hiába gazolom, valamelyik gaz mindig ott van. Nem vagyok öreg, de nőként már nem bírja a derekam a hajlást. Ugye nézik a ház előtti állapotot?

Szóval belül tisztaság van, de odakinn !!!

Milyen elbírálásra számíthatok?



#ellátás #környezettanulmány #környezettanulmány menete #aktív korúak ellátása elbírálása
2013. szept. 5. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jönnek ki, hol hallottad ezt? már régóta kapom, soha nem jött ki senki
2013. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt a gyak-on olvastam, hogy kimennek, és a neten, hogy az egész igénylés része a környezettanulmány.
2013. szept. 5. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!