Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal nőknek mi az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal nőknek mi az a minimum szexmennyiség, amivel még benne maradnak egy kapcsolatban, de azalatt már nem?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, jól gondoljátok át, és annak megfelelően írjatok választ.
2018. jan. 2. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszútávra tervezel, mert van egy rossz hírem, hogy a nők libidója még nő is a kor előrehaladtával.
2018. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bármilyen jól átgondolhatjuk, akkor sem fogunk tudni általánosan válaszolni erre a kérdésre. Ugyanis, kapaszkodj meg: mindenkinek (nőknek és férfiaknak is) eltérő igényei vannak! Ez igaz a szexre is. Valakinek több, valakinek kevesebb kell. Ugyanígy: van, akinek nagyon fontos a szex a kapcsolatban, másnak viszont kevésbé hangsúlyos.


Én mondjuk még nem találkoztam olyan nővel, akinek lenne egy ilyen "minimum szex követelménye", amin a kapcsolata múlna. Ha az ember nem elégedett, akkor leül megbeszélni a problémát a partnerével, és ha nincs változás, akkor lehet szakítani.

2018. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nem kor függvénye. Van olyan 20 éves, akinek elég havi 2, meg van olyan 30 éves nő, akinek heti 2 sem elég.

Meg mi számít neked fiatal nőnek?

Amúgy én nem tartom magam öregnek, 30 éves vagyok, de nap, mint nap tudnám csinálni, az egy dolog, hogy munka, család mellett már nem teheti meg ezt az ember, de heti 3-4 a minimum, ami mellett azt mondom, hogy rendben van a kapcsolat.

2018. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok. Heti 5-6 kell. Egy napot elnézek ha két nap kimarad azt már nem szeretem.
2018. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

5-6 alkalom legalább egy héten,ez a minimum. Olyan heti 10-12 mellett vagyok igazán kielégült.

21l

2018. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
28 éves barátnőm az utóbbi félévben elvan kéthetente 1-2 szexszel. Én ezt baromira keveslem és nem hiszem el, hogy egy fiatal nőnek ez elég lenne.
2018. jan. 2. 18:38
 7/13 anonim ***** válasza:

#5 😂😂


Nekem nincs szint, az elején nyilván gyakrabban akarom (2 naponta vagy akár egy nap 2x, ez attól is függ, hogy hányszor találkozunk), 1 2 év múlva volt olyan kapcsolatom ahol a havi 1 is alig ment. Reménykedem most másképp lesz 😊 (3 hónapja kapcsolatban)

Itt sem kívánom minden nap, pláne hogy meló, stressz stb., de talán ha összeköltözünk, változik :) 22n

2018. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm 22 és neki elég a kéthetente 1.
2018. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap van igényem rá.

20l

2018. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm azért szakított velem mert a meló miatt nem dugtam, mivel nagyon fáradt voltam. Azóta mindenki megkapja ami neki jár. Én is :)
2018. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!