Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak, ha a csajotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, ha a csajotok leszop benneteket és ti élvezitek, akkor mondtok neki valami dicsérőt vagy nem? Pl ez jó volt cica!

Figyelt kérdés
Az én pasim csak fekszik mint egy darab fa. Én csinálhatom szarul vagy ő egy érzéketlen ...?
2018. jan. 2. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Dicséret? Nem elég a jutalom falatka?
2018. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam csókolni, rögtön utána, és azt ő érzi, tudja, hogy van jelentősége.
2018. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom, ha nekem valaki benyögne egy olyat, hogy "ez jó volt cica", rögtön otthagynám, és többször nem csinálnám neki.

Szerintem aki odafigyel a másik reakcióira orál/szex közben, annak feltűnik, ha jól csinálja.

Egyébként ezt a "fekszik mint egy darab fa" dolgot se értem, miért tartod negatívnak. Nálunk pl. volt már, hogy a pasi annyira "kész volt" orál után, hogy utána félig rámfeküdt, percekig úgy maradt, és csak szuszogott... na, az egy elég pozitív visszajelzés volt. :D

2018. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja
2018. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell "verbalis" dicseret, a teste jelzesei epp eleg :)
2018. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!