Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg semmi extra ezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmi extra ezen kívül a szex?

Figyelt kérdés

Túlestem életem első behatolásán, amikor betettem egy nőnek. Azon kívül, hogy melegben volt a farkam, semmi más extra érzés nem volt, beleült, mozgott rajtam, de azt se nagyon érzékeltem, olyan semleges érzés volt. Maszturbációnál több ingert érzek, mint a szexnél, igaz, rettenetesen izgultam és erekcióm is gyengébbre sikeredett, alig jött össze.


Tényleg csak annyi a szex, hogy puha, meleg helyen van a farkad, és nem magadnak szorongatod? :$


Értelmes válaszokat várok, mert kicsit össze vagyok zavarodva most...



2018. jan. 3. 10:33
1 2
 1/12 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Ezt maximum baszásnak hívják. A szex sokkal többről szól. Ha megtalálod a megfelelő lányt, erre te is rá fogsz jönni.
2018. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem korai volt még szexelned...
2018. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Túl fiatal vagy még a szexhez.

Vagy nem a megfelelő lányt választottad.

2018. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért nem mindenkinek megy olyan könnyen és nem mindenki helyzete olyan egyszerű az ismerkedésnél.


Amikor minimális pozitív visszajelzést kapsz csak a nők részéről, és akivel el is jutsz randiig, az 2-3 randi után dob, mert hogy neki nagyobb igényei lennének egzisztenciális szinten, az azért kicsit elveszi a kedved az egésztől.

(~220 nettó soknak tűnhet, de Budapesten albérletet fizetve kb. annyira elég, hogy egyik hónapról a másikra élj. Otthon, vidéken viszont minimálbérért tengődtem, diplomásként.)

Legutóbb a 2. randin felajánlottam a nőnek, hogy hazaviszem, mert autóval jöttem (Budapest belvárosba). Amikor meglátta a 17 éves kis olasz autómat, azt mondta: "Ez a kocsid? Inkább hívok egy taxit! Ne is keress tovább..."


Nem tagadom, rávettem magam, és elmentem egy hivatásoshoz, de magától a helyzettől is nagyon cidriztem, meg izgultam is, így nagyon nehezen állt fel. Viszont ha a szex tényleg nem több annál, hogy melegben van a farkam, akkor elgondolkozok rajta, hogy érdemes-e egyáltalán folytatni a kapcsolat keresését.


Egyébként tavasszal leszek 30 éves.

2018. jan. 3. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, neked valóban nem érdemes folytatni a kapcsolatkeresést. Nem rosszból mondom, de ha a pénzeden kívül semmi sincs amivel el tudod csavarni egy nő fejét akkor jobban jársz a maszturbációval.
2018. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Eddig még nem sikerült ismerkedni olyan nővel, akivel lehetett volna beszélgetni a hobbikról, érdeklődési körökről.

Alapjában véve nem tartom magam unalmas embernek, mert elég tág az érdeklődési köröm. Kevés téma van, amire nem vagyok nyitott beszélgetőpartner, illetve nem mondanám magam otthonülősnek se, mert a túrázást és az utazást sem vetem meg.

Sajnos nem telik 5 csillagos, szobapincéres szállodára, de 2 év alatt sikerült annyit kispórolni a munka mellett vállalt plusz maszek melókból (fűnyírás, udvartakarítás, költözésnél pakolásban segítség), amiből tavaly el tudtam menni egy 1 hetes buszos-idegenvezetős körútra Európa délebbi részén.

Ha egy kicsit beindulnának a festményeladások, akkor abból jönne még pénz, mert egyik hobbim a festészet, amit külön iskolaként tanultam is egyetem előtt, annyira szeretem.

Sportokból meg az úszás és az evezés ami szóba jöhet (mindkettőt próbáltam már, az úszást egy időben rendszeresen egyetemi kedvezménnyel), mert egészségügyileg azokat engedhetem meg magamnak. Viszont mindkettő drága mulatság sajnos...

2018. jan. 3. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont ha a szex tényleg nem több annál, hogy melegben van a farkam, akkor elgondolkozok rajta, hogy érdemes-e egyáltalán folytatni a kapcsolat keresését. "


Vannak bajok.

Egy kapcsolat nem csak abból áll, hogy beteszed a farkad..

Ha te ennyibe nézed a nőket, akkor mit vársz, hogy majd odáig lesznek érted?

15 év recskázás után hozzászoktál, más már nem lesz olyan jó. Le kellene állni vele.

Normális nőkkel ismerkedj. Ha pénzzel akarod lenyűgözni őket, akkor soha nem fogsz találni olyat aki igazán szeret, hiába indul be a festmény biznisz.

2018. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van?
2018. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Az idősebb nők 50%-a frigid, csak a pénzre hajt. Ezért gyenge a hüvely izomzata nem szorít rá. Rossz partnert választottál.
2018. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Informatikai, de a programozás/fejlesztés nagyon nem az erősségem. Magát a programozást is örülök, ha nem látom, az ilyen tárgyakat is csak összekapartam 2-esre, mert nem érdekel. Inkább a hardveres, méréses rész.


Nem ebben dolgozok, mert nem tudok elhelyezkedni. Ahonnan visszaírnak egyáltalán az elutasításról, ott arra hivatkoznak mindig, hogy szakmai tapasztalat híján nem tudnak behívni. Ahol meg behívtak, ott Budapesten is 240-250 bruttó volt eddig a legjobb ajánlat, ami bejelentett munkakör lett volna. Ajánlottak egy helyen 250 nettót is, de az minimálbéres bejelentés (nem szakmunkás minimálbér, hanem a sima!!!) és a többi borítékozva. Ebbe nem mentem bele.

Szóval abból meg albérletet fizetve nem lehet kijönni, akárhogy nézem.


Vidéken meg még ennyi lehetőség sincs mint itt Budapesten. Otthon bolti eladóként dolgoztam egy ideig havi 70-ért, mert más meló még a környező megyékben sem akadt, szakmai meg pláne (Keleti régió).


Pedig angolul középszinten kommunikálok, németet meg 8 évig tanultam anno, az is megy még olyan alap szinten.

2018. jan. 3. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!