Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero pasik, ti megtennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik, ti megtennétek a feleségetek, barátnőtök kedvéért?

Figyelt kérdés
Ha előttetek játszana a vibrátorával, és arra kérne titeket, hogy kezdjétek el szopni a vibrátorát, mert őt az beindítja, megtennétek a kedvéért?
2018. jan. 3. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
meg .engem is izgatna,lenyalogatni a nedveit :)
2018. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem tenném meg, elvenném tőle vele kezdenék el foglalkozni(csók, simogatás stb...), és ha van új elem a közelben akkor betteném a vibrátorba, és "büntetésből" úgy tolnám be neki, de végig nálam lenne, én irányítanám... És megmondanám neki, hogy az eredeti ötletét meg sürgősen felejtse el...
2018. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég szokatlan kérés, a kapcsolatunktól függ. Ha a mostani párom erre kérne, kipróbálnám a kedvéért.
2018. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Örömmel
2018. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Parom mar megtette szinte azonnal h kertem
2018. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha neki ez bejönne, miért ne?
2018. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Sajnos nem bízom ennyire a csajomba. Később, vagy ha megromlik a viszony ez alapján lebuz|zna. Kitelik tőle az ilyen aljasság.
2018. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, ezt az élményt meghagynám neki, amikor egyedül van. Mellettem maximum másodhegedűs lehet egy vibrátor.
2018. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán. Zavarna, hogy férfi tagra hasonlít.
2018. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!