Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! El ttudnátok képzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! El ttudnátok képzelni úgy a szexet, hogy nincs orgazmusotok?

Figyelt kérdés

Csak mert rengeteg nő nem tud ugye elélvezni szex közben, köztük én is. Itt elnézve pár kérdést, a férfiakat nem mindig hatja meg ha a párjuk nem tud elmenni.


Úgyhogy kiváncsi vagyok mi lenne ha fordítva lenne? Én olvastam hogy sok nő orgazmus nélkül is szeret szexelni. Én is megvagyok nélküle, ugyanúgy kívánom még attól.

Ti is így lennétek vele, ha nem lennétek képesek elmenni? Nőtől függetlenül.. Vagy nektek fontos az orgazmus?


2018. jan. 3. 11:03
 1/9 Béla. A Király. ***** válasza:
21%
Előfordult már. Fáradt voltam, vagy a gumi szorított, vagy tele volt a hólyagom. De elég rossz érzés lelkileg, ront az önbecsüléseden.
2018. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nehezen tudok alapból elmenni, nem mindig van orgazmusom.
2018. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Én nem elképzelem, hanem meg is történt többször is. Önzetlen nyalás ér orgazmusig? :-)


Fharminconteteje

2018. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
3-as voltam. Még annyit, hogy nálam elképzelhetetlen, hogy a párom orgazmus nélkül maradjon. Olyan nincs, nem fair szerintem. Ez szimplán érzelmi intelligencia. :-)
2018. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Másképpen működünk,az orgazmus a legjobb a szexben,muszáj egy férfinak ürítenie a tárat.Lányoknak is fontos természetesen és arra kell törekedni,hogy ő is a csúcsra jusson.Én nem tudom átérezni azt,hogy maga a szex milyen egy nőnek orgazmus nélkül,vagyis mennyire más.Csak egy nő tudna erre válaszolni.
2018. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én mikor benne vagyok egy nőben a csaj 3-4-5 x is elélvez majd utána élvezek én is bele

Ez a legjobb dolog mindkettőnknek

2018. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
állandóan nem, de többször volt rá példa, mert nem akartam lefáradni
2018. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb öröme az igazi férfinek, ha karjai között elélvez a nő.

Sokszor volt.


40/F

2018. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem megyek el, tovább élvezem.

Orgazmus nélkül is élvezetes.:) 22f

2018. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!